Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano, fotka mobilem pod blbým světlem. Naživo barva geniální! Bohužel, zatím nejsou moje, byly pouze vyzkoušené při nákupu jiných. Ještě se mi líbily žluté. Červené už jsou trochu přes čáru a zelené jsou takové moc obyč myslivecké
Přikládám pro představu, opět blbé světlo, omlouvám se...

34fcb9e5a7ca4fc6daaa7535d77fd341.jpg

d63a0060b7ba9b2112580c082dc58d92.jpg

a3df766ec17afd478b972f12ebced4bc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nezlobte se, ja vim, vec nazoru a navic, obvykle se ma chvalit, ale ty barevny jsou mega, ale mega hnusny. A nemyslim tim vliv svetla pri foceni. Jsou fakt nepekny. Zlaty barvy Seika za patnact.... Sorry.

K tomuto názoru se musím přidat.. měl jsem ty Tiffany na ruce v obchodě a přišlo mi to jak hodinky pro 5-leté dítě. Ale když se to někomu líbí a umí to nosit


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Kat251 napsal:


K tomuto názoru se musím přidat.. měl jsem ty Tiffany na ruce v obchodě a přišlo mi to jak hodinky pro 5-leté dítě. Ale když se to někomu líbí a umí to nositemoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja jsem se proste potreboval zrovna k temto modelum vyjadrit. No flame.
Tohle se podle me (i) bud nepovedlo, (ii) nebo je urcene pro sberatele, ci vlastniky dalsich desitek RLX kousku na oziveni sbirky.

Jinak proti Rolex Vubec nic nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem se proste potreboval zrovna k temto modelum vyjadrit. No flame.
Tohle se podle me (i) bud nepovedlo, (ii) nebo je urcene pro sberatele, ci vlastniky dalsich desitek RLX kousku na oziveni sbirky.
Jinak proti Rolex Vubec nic nemam.

Já taky ne.. kdysi jsem řekl, že Rolex nikdy a teď si frčím jen v Rolexu, ale ty barvy se mi prostě teď nelíbí, ale třeba to jednou přijde.. teď bych na to neměl koule..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze jsou ty barvy fajn, je to trend, delaj to vsichni a libi se mi že rolex do toho šel taky a navíc s odkazem na historii. S čim souhlasim je, že na průměru 41mm je to prostě moc a vypadá to rozplyzle, ale na menších průměrech 36 je to už v pohodě a na 31mm je to už fakt moc pěkný. 
tak za mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím tak, že Rolex konečně přišel s hodinkami pro lidi, kteří nejsou konzervativní a nebojí se nosit barvy. A že se to někomu nelíbí považuju za naprosto normální věc. Mě se taky nelíbí spousta věcí, které se naopak líbí ostatním. A tak to má být ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...