Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale chlapci nehádejte se ,pěkný to je ale na 16,5cm páratka trochu velký,těžký a studený v tento nevlýdný čas nemyslite??... Kolik to váží?... Mít tak 22cm a 120kilo prosím ,ale jinak by to po celodenním nošení  bylo vysvobození to sundat.... Ale jestli děláte někdo box tak v té přední bude prda jak svina to uznáván...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Jarett napsal:

Moje stejně :)

3FCF47B2-C25D-45E7-9C45-EA6711684706.thumb.jpeg.40d1c4c2dbd3717118bb3f0ac39ad73e.jpeg

Rozmer môjho zápästia je veľmi podobný, raz som ich na moju ruku skúšal, ale zhodnotil som to slovným spojením “kladivo na čarodejnice” :D ...ako hodinky parádne o tom žiadna, ale na rozmery môjho zápästia by to bol priveľký kompromis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Murphy97 napsal:

Taky jsou na svete lidi, kteri maji zapesti 22cm, ale o dost, ale fakt o dost, mene kilogramu. Treba 112...

🙂

 

Taky mi 2 kg přidal !!!! 🙂

Jinak mně sedí na ruce perfektně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, beerlao napsal:

Ale chlapci nehádejte se ,pěkný to je ale na 16,5cm páratka trochu velký,těžký a studený v tento nevlýdný čas nemyslite??... Kolik to váží?... Mít tak 22cm a 120kilo prosím ,ale jinak by to po celodenním nošení  bylo vysvobození to sundat.... Ale jestli děláte někdo box tak v té přední bude prda jak svina to uznáván...

No já mám 68kg :D ... ale tohle jsou hodinky, který vozím jako dovolenkový. Normálně mám na ruce klasický suby nebo gmt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...