Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, JoyStick napsal:

Jesi todle je kobliha, tak mám dojem, že budu muset v hlavě předefinovat význam slova "kurevsky velkej věnec" na "kobliha" a to co doteď nazývám koblihou se bude jmenovat asi jednohubka nebo nevim. Slušnej nářez. Kde to dělaj tudle vobludu?

Tady a občas hostují v Praze

https://obchod.kobliha.live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, JoyStick napsal:

Jesi todle je kobliha, tak mám dojem, že budu muset v hlavě předefinovat význam slova "kurevsky velkej věnec" na "kobliha" a to co doteď nazývám koblihou se bude jmenovat asi jednohubka nebo nevim. Slušnej nářez. Kde to dělaj tudle vobludu?

V Penamu přeci voe!!! :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, jenik77 napsal:

dik!  ja to mam tak, ze pro me jsou to dokonce jedny z nejhezcich R vubec..

Já bych s klidem napsal, že jedny z nejhezčích hodinek vůbec. Chápu dobře, že ta korunka pod šestým indexem značí nový stroj se 70h rezervou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomak napsal:

Já bych s klidem napsal, že jedny z nejhezčích hodinek vůbec. Chápu dobře, že ta korunka pod šestým indexem značí nový stroj se 70h rezervou? 

Přijde mi zvláštní, že jsou celkově YM dost opomíjené R komunitou, ale vlastně jsem tomu rád. A jsou to asi nejpohodlnějsí hodinky, co jsem kdy měl. Jj, korunka dole značí nový strojek, rezeva super, přesnost, nebojím se říct - fenomenální:-)

YMT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, moco napsal:

@Jarett hezký, neprodal jsi před časem polárky s tvou rytinou? Zastesklo se ti nebo jsi měl kombo s černými? 🙂 Protože v tom kontextu fotografie s černými byla škoda těch bílých 😪

To jsou ty s rytinou ... vrátily se domů 🤣

F55CA59B-4848-42C6-968C-CDA8E913DB31.thumb.jpeg.b0e59a56f6aa1451e1f9cc8b5295d147.jpeg

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, jenik77 napsal:

Přijde mi zvláštní, že jsou celkově YM dost opomíjené R komunitou, ale vlastně jsem tomu rád. A jsou to asi nejpohodlnějsí hodinky, co jsem kdy měl. Jj, korunka dole značí nový strojek, rezeva super, přesnost, nebojím se říct - fenomenální:-)

 

Jsou to skvělé hodinky, taky jsem o nich uvažoval, ale z mého pohledu je na každodenní nošení lehce diskvalifikuje platinová luneta s otěrunáchylnou povrchovou úpravou. Vlastní zkušenost nemám, ale na ocelové lunetě polárek mi za těch pár let nějaké vlásečnice vznikly, což je z mého pohledu nic proti možnosti vyleštit drobným kontaktem na matné platině nějakou plošku        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Tomak napsal:

Jsou to skvělé hodinky, taky jsem o nich uvažoval, ale z mého pohledu je na každodenní nošení lehce diskvalifikuje platinová luneta s otěrunáchylnou povrchovou úpravou. Vlastní zkušenost nemám, ale na ocelové lunetě polárek mi za těch pár let nějaké vlásečnice vznikly, což je z mého pohledu nic proti možnosti vyleštit drobným kontaktem na matné platině nějakou plošku        

té lunety jsem se samozřejmě taky bál, ale zatím vše ok. je pravda, že na ně dávám vědomě i podvědomě mnohem větší pozor. a hrady z písku na pláži s nima, tak jako s polárkama, nestavím:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...