Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Liqid napsal:

Na tom nic odborného nehledej, chytni pevně tah, zapři o stůl a otáčej, když nepůjde, zkus jinej. Na rolbách jsem zatím nikdy problém neměl, nejhorší to bylo u Orlíku.

U novýho linku jsem vyšrouboval šroubek ale vnější a střední části linku nejdou od sebe, jako by to bylo z jednoho kusu, ani síla nepomáhá

953B6D58-E568-4CDE-9739-500D267EF19D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ich uz mam nejaku dobu a ked mi naposledy volali zo Sheronu, tak cierne Expy prave mali skladom. Pre mna je to naj model z aktualnej ponuky. A ani som nevedel ze koncia.. (nie ze by ma to teda nejako trapilo :) )

edit: a su to fakt vyborne hodinky, celkom nepravom prehliadane, asi sa malo lesknu..

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, instant napsal:

No ja ich uz mam nejaku dobu a ked mi naposledy volali zo Sheronu, tak cierne Expy prave mali skladom. Pre mna je to naj model z aktualnej ponuky. A ani som nevedel ze koncia.. (nie ze by ma to teda nejako trapilo :) )

edit: a su to fakt vyborne hodinky, celkom nepravom prehliadane, asi sa malo lesknu..

Když jsem kupoval první EXPII, právě před třemi lety, tak jsem šel původně pro GMT. Ty ale nebyly hned k dispozici, takže jsem dostal nabídku vzít EXPII za super cenu, abych si zkrátil čekání :D GMT byly za tři měsíce, EXP jsem prodal, abych je pak zase kupoval zpět. S tím, že je to nejuniverzálnější aktuální model 100% souhlas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...