Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Dá se to hledat pod tímto slovem mám to tak zafixovaný  .... Kdysi se tady místní koumáci smáli jak někdo prodává na Aukru starý R. s tímto náramkem a  California dialem  sice ten dial tam do toho modelu asi neměl být ,takže skládačka ... nicméně opovržení vzbuzoval spíš ten náramek ač velmi pohodlný pokud je v top kondici...  Natažení je vidět na foto...
s-l1600.thumb.jpg.3adf15e87fdb1d62054bef9d589489b6.jpg
Diky za navedeni.. uz jsem to nasel.. jeden druh rivet naramku bylo mozne expandovat.. pry perfektni depilator :-)

https://www.hodinkee.com/articles/rolex-oyster-bracelet-historical-perspectives


P7140237.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Perfektní, díky počtu ….. Podle mě by v pohodě stačily dva ty natahovací články na každé straně překlápěcí spony jeden když už to má tu překlápěcí sponu... Takto je to už myslím zbytečně složité a účel ,tedy pohodlí a momentální kompenzaci zvětšení obvodu zápěstí by to řešilo i tak....takový starý typ mikroregulace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, tkol napsal:

Myslel jsem tim, jak to mas utazeny!!! :D 

Jo jsem to pochopil, ale to tak jen vypada, ta pryz je jak guma, musi byt trochu natesno na rozdil od kovu, ktery ti jezdi po ruce i se trochu otaci a to mi na nem trochu vadi. Proste nemam rad kdyz jsou hodinky volne, ale je to jen o pocitu kazdeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...