Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 53 minutami, ADIkov napsal:

Zdravím páni :)

potrebujem vedľa ocelových R nejaké bicolory. Rozhodujem sa medzi DJ41 a Daytona. Zbytočne na to vlákno nechcem zakladať tak sa na vás obraciam tuto.

Čo myslíte, ktoré mám zobrať? Do zajtra mám čas sa rozhodnúť :D

 

DJ41 gold steel.jpg

Rolex_Daytona_BLACK_dial_gold_116503.jpg

Kdyz máš to máš k ocelovým rolexkám-vezmi bicolorovy Daytony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JoyStick napsal:

Za mně DJ. Bico daytony mi nejdou přes pysk a Jubi je stejně hezčí. Na druhou stranu těch DJů máš (nebo si měl) dost, takže na zváženou to naředit. Pokud bych měl volit bez ohledu na okolnosti, tak beru DJ, akorát bych nešah po černym dialu.

Vdaka za nazor. Ano, v tom plne suhlasim ze DJ som mal celkom vela v poslednej dobe. Mam aj teraz: modry dial, jubilee, smooth bezel. Tato konfiguracia s ciernym cifrom sa mi paci uz nejaku dobu len prave to ze jedny "skoro" totozne mam a tym padom budem mat po kupe bicolor DJ dvoje.

Daytony ma fascinuju oproti DJ trochu viac kedze som ich este nikdy pred tym nevlastnil. U tychto ale mam obavy ze na moje zapastie budu malicke.

Este ze mam moznost vyskusat oboje zajtra len mam strach ze zbytocne budem na ne kukat vedla seba, rozhodnut sa bude tazke (mozno nie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, snake napsal:

Kdyz máš to máš k ocelovým rolexkám-vezmi bicolorovy Daytony ;)

Tahaju ma, tahaju :) som zvedavy fakt ake budu pocity nazivo. Platinove som mal na ruke, no to je ine kafe aj kvoli hmotnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, JoyStick napsal:

@ADIkov Já mám 18,5 a jsou mi pocitově malý, Ty máš tlapu větší než já. Na druhou stranu já mám bílý keramiky, který opticky vypadaj díky lunetě menší, takže těžko soudit, chce to fakt vzít na ruku no. 

Ano, v tom je tiez pravda. Uvidim ich nazivo vedla seba a dufam ze sa mi podari rozhodnut. Vyhladal som fotku platinovych Dayton a az tak zle na to nie su rozmerovo. Pravda je ale aj taka ze cierny cifernik a zlata luneta budu mat iny efekt.

IMG_0655.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, JoyStick napsal:

Jojo, Playtony jsou specifický a i díky tý váze ten rozměr já osobně tolik nevnímám. Navíc hnědá s ice blue jde hezky dohromady a nedělá to stejnej "shrinkage" efekt jako na pandách.

No přeju šťastnou ruku při výběru :) 

Jasne a diky. Uz sa tesim :) potom hodim foto co sa podarilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, tedwine napsal:

Poprosime viac fotos 🤘

Dikes :)

Pravda je taka, a aj kvoli tomu som sa nevedel rozhodnut pred tym nez som ich videl nazivo ze strasne zle sa fotia. Jednoduchu ako bezny clovek nemas sancu aby si ich vyfotil tak aby vratili ich krasu. V realite bol to laska na prvy pohlad.

Hladal som fotky, videa ale podla tych som sa nevedel rozhodnut ale nazivo...jedna basen :D ale samozrejme budem skusat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...