Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

V 26. 2. 2021 v 21:46, tomtur napsal:

Super pane, tesim sa s tebou :) kukal si aj champagne dial? Ci cierny jednoznacne?

Diky Tomas, nie, mali len tento jediny kusok. Neprisiel si preto takaznik ktory si to objednal a prihlasil som sa v dobrom case.

Tiez velka gratulacia k Pepsi :) paradne su

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 27. 2. 2021 v 9:31, Chosef76 napsal:


Ahoj, velká paráda. Moc gratuluju, užívej jich ve zdraví.
Pro mě je to inspirace a k zamyšlení, kam se hodinkově vydat dál. Jestli mi někdy dojdou Pepsiny, budu na rozcestí (jasně, že vylučuju, že bych pak svoji chronocestu ukončil, na to nemám..a kdo z vás ano?emoji846.png). Rozcestí, jestli jít po dalších Rolex (bicolor Daytona, DD), nebo se začít dívat směrem AP, VC...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dakujem :)

Musim sa priznat inac ze Daytony boli posledne co som posielal znamemu do AD. Na prvom mieste som mal Rootbery, druhe nove LBcka, tretie DJ co som daval fotku a az posledne Daytony. Nemyslel som ze na to vobec najde sanca ze ich dostanem a nie tak rychlostou svetla. T ineho hladiska som myslel ze mi budu male takze vobec som s nimi neratal....ale nazivo ich vidiet a vyskusat ne nieco uplne ine. Nepovedal by som nikdy ze ma natolko dostanu :)

Koniec chronocesty? le nesranduj :D ja si to neviem predatavit, vzdy bude nieco co sa mi bude pacit.

 

3A544AE8-D474-4FBC-A219-AFEFF83D2D26.jpeg

04E96099-5157-47CA-8E10-439D81DF03D7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tedwine napsal:

Adi,  sadli jak svina!!! Daytona je trieda sama o sebe. Dobre si vybral. Vynikajúco!!

:) uz davno som citil take emocie ako teraz u Daytonach. Trosku som asi vyhorel hodinkovo ar teraz zase vsetko v poho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...