Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 minutami, ADIkov napsal:

Pocuj, uz zacinam mat tikanie :D ja som dobre vedel preco mat len jedny hodinky...a svaty pokoj. Teraz kazde rano + 20 min aby som si vybral co na ruku.

Poradim-rozmyslaj kym si na wc 😜. Alebo vsetky predaj a nechaj len Daytonu. ☝🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, tedwine napsal:

Poradim-rozmyslaj kym si na wc 😜. Alebo vsetky predaj a nechaj len Daytonu. ☝🤣

Aha, no, problem je taky ze hodinky nosim zo sebou aj na vecko a rozmyslat tesne pred tym nie vzdy je dobry napad 😅 ale diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, michal_l napsal:

Díky za pochvaly. To s Agátou jsem zrovna nemusel slyšet...

To je v pohodě, já ji taky zrovna dvakrát nemusím, ale ty Rolexky ji prostě seknou neuvěřitelně.... nedávno byla v nějaké talkshow jsem koukal a zdá se, že je ta holka nesundá z pazoury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Regi napsal:

Ahoj, máte někdo OP s těmi barevnými ciferníky? Zajímá mě jak jsou nositelný na ven...jestli Vás třeba ta žlutá nebo tiffany blue po čase neirituje. Díky.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk
 

Osobně zrovna OP nemám, mám jiný barevný a znám pár lidí co mají různý OP barvy, jak pro sebe, tak pro partnerky a všichni jsou z toho nadšený. Pokud máš rád barvičky, neomrzí Tě to. Jestli seš konzerva co "radši veme černou", tak se na to vykašli a dál se koukej na obrázcích :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick Kromě klasiky mám rád i barvičky Právě, že uvažuji o těch modrých nebo žlutých a zajímaly by mě nějaké postřehy majitelů...zda jsou ty barvy ciferníku lesklé a tak. Na fotkách a videích je to vždycky hezky nasvícené a ty barvy jsou krásně syté. Rád bych viděl nějaké reálné fotky majitelů.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Regi napsal:

@JoyStick Kromě klasiky mám rád i barvičky emoji2.png Právě, že uvažuji o těch modrých nebo žlutých a zajímaly by mě nějaké postřehy majitelů...zda jsou ty barvy ciferníku lesklé a tak. Na fotkách a videích je to vždycky hezky nasvícené a ty barvy jsou krásně syté. Rád bych viděl nějaké reálné fotky majitelů.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk
 

Hoď do statusu, pár lidí s různou barvou cifru je tu má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...