Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 27 minutami, nickolas napsal:

Tohle mít v ruce, tak s tím jebnu o zem, že je to fejk 😲

Hele, mně se to na fotkách děsně líbí... takové "šmrncovní", ne tak usedlé, jako klasické DJ... ale třeba by mě to za chvilku štvalo, těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

páni, vidím že sa vám náramne páčia :D  tak vás ešte poteším fotkou na slnku

btw nechápem že sa stále zamýšľate či je to fejk či nie, snáď by ste to ako odborníci mali poznať, ak vám nestačia tieto fotky pozrite do predajnej sekcie alebo google.

ref. 116034 je s drážkovanou lunetou a 116000 hladké

A poďla reakcií sú to zjavne Love/Hate hodinky, mne osobne sa páčia, inak by som ich asi nenosil...

Dovolím si však povedať že s rovnakými nestretnete veľa ľudí alebo asi skôr nikoho (okrem mňa :D )

20210512_153131.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

páni, vidím že sa vám náramne páčia   tak vás ešte poteším fotkou na slnku
btw nechápem že sa stále zamýšľate či je to fejk či nie, snáď by ste to ako odborníci mali poznať, ak vám nestačia tieto fotky pozrite do predajnej sekcie alebo google.
ref. 116034 je s drážkovanou lunetou a 116000 hladké
A poďla reakcií sú to zjavne Love/Hate hodinky, mne osobne sa páčia, inak by som ich asi nenosil...
Dovolím si však povedať že s rovnakými nestretnete veľa ľudí alebo asi skôr nikoho


Počkej, já jsem neřekl, že se mi nelíbí, jenom bych prostě nevěřil, že by Rolex vyrobil takové zajímavé hodinky :) Vůbec to nechápej, že ti je nějak pomlouvám nebo tak, to vůbec :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Tichus napsal:

 


Počkej, já jsem neřekl, že se mi nelíbí, jenom bych prostě nevěřil, že by Rolex vyrobil takové zajímavé hodinky :) Vůbec to nechápej, že ti je nějak pomlouvám nebo tak, to vůbec :)

 

pohoda, je zaujímavé sledovať rôzne reakcie, myslím že to Love/Hate platí. Zatial každý (kto sa v hodinkách a značke aspoň trošku orientuje) kto tie hodinky videl bol prekvapený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...