Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@JoyStickProtože se mi vždycky docela líbily, ale bál jsem se že budou příliš dámské.

Nikde nikdy vyzkoušet nešly poněvadž tyhle typy hodinek prostě nikde nikdy normálně nejsou.

No a náhoda tomu chtěla že jsem byl minulý týden u jednoho známého AD mimo CZ a on je vytáhnul. Láska na první pohled a tah který je ještě lepší než president což bych myslel že není možné. No tak jsem si řekl, že když jsou dobré mimo jiné i pro Neymara či Marka Wahlberga, budou dobré i pro mě. A jsou. Naživo jsou bombastické. Navíc si to v mém požehnaném věku a s mou vizáží snad i mohu dovolit. Myslím si, že nikdo ve mě latentního homosexuála nehledá.😃

No a pak taky protože RBOW už u žádného AD nekoupíš a na CH24 jsou mezi 9-12M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, MaxT napsal:

Zjistil jsem, že mi 39mm nevadí.

Ty fólie to trochu kazí, ale chtěl jsem je dovézt alespoň domů bez vlásečnic🤩

A takhle vypadají doopravdy, jen je neumím vyfotit. Po 11Pro jsem si kvůli velikosti koupil 12mini a je to dost hrozný sešup dolů v kvalitě fotek.

 

Jsou moc zajímavý. Já bych to na ruku nedal, protože ani nemůžu, z těch důvodů, co jsi zmínil, že je nikde nemajía pak taky proto, že bych musel zřejmě prodat dům 😄 ale to řemeslo hodinářský i šperkařský tam je vidět hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MaxT Rozumím. Já jsem si právě s PM myšlenkově hrál už asi 2 roky zpět, kdy mi to nabízela ještě Lenka, ale tenkrát malej model, vůbec jsem se nepídil, jestli se dělají větší a je to fakt moc pěkný. CH24 je nesmyslný, v podstatě všechny off-catalogue modely jsou tam ve spreadu 200% a víc. Úplně mimo realitu, tam už koukám jen když hledám nějaké reálné fotky obskurních modelů. :) 

Tah lepší v čem? Pohodlí?

Jinak já jsem si první rok nekoupil 12 PRO ale jen 12 a ten foťák vidím úplně stejně a dost mě to trápí. 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten tah je ještě pohodlnější než u DD, a navíc je tak o polovinu nižší a celý ala bonpari, takže krásně hladký, bez ostrých hran. Skryté zapínání, jen korunka jako u DD, prostě fakt paráda.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, michalval napsal:

Jsou moc zajímavý. Já bych to na ruku nedal, protože ani nemůžu, z těch důvodů, co jsi zmínil, že je nikde nemajía pak taky proto, že bych musel zřejmě prodat dům 😄 ale to řemeslo hodinářský i šperkařský tam je vidět hezky.

To chápu. Já na dům nemám protože kupovat hodinky je silnější než já.🤣

Ale už mi čím dál častěji jde hlavou prodat hodinky a koupit dům.😅

Stejně jen leží v bance protože doma nechci nic drahého tak jich neužiju a dům jde užívat každý den a nemusím se bát že mi jej někdo ukradne.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...