Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Díky gratulantům, jsou super, zase mám chvíli radost.

@tikzotneumim fotit, tak filtruju, aby na te fotce bylo něco vidět :) Btw ty co máš jsem tam měl v Carollinu na ruce. Hezký jsou moc, ale kromě bílejch kraťasů a polo tricka nevím, co bych si k nim vzal..tak jsem objednal bicolor Suby v kombinaci s černým cifrem. Slíbili mi je k Vánocům, tak se budu těšit. Jinak prej už jsou problém i zlatý modely, nemaj matroš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, dawe009 napsal:

Díky gratulantům, jsou super, zase mám chvíli radost.

@tikzotneumim fotit, tak filtruju, aby na te fotce bylo něco vidět :) Btw ty co máš jsem tam měl v Carollinu na ruce. Hezký jsou moc, ale kromě bílejch kraťasů a polo tricka nevím, co bych si k nim vzal..tak jsem objednal bicolor Suby v kombinaci s černým cifrem. Slíbili mi je k Vánocům, tak se budu těšit. Jinak prej už jsou problém i zlatý modely, nemaj matroš..

Ale prosimtebe, máš super fotky a ty filtry to umocňujou, někdy trochu víc, ale jinak super a hlavně super kukajdy! 
jinak ty moje modráky jsou 40 mm, chtěl jsem je víc než ty nový 41, mě na nich celkem vadí ten širší tah a hlavně teda ta spona mi už přijde jak skoro na seadwellerech 43..ale to je jen můj pohled a nenosim je, tak nemohu posoudit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Jediná klika je, že si @dawe009 kupuješ "nudný" černý modely, jinak bychom něco řešili obtýden :D 

K modrákum se dá vzít lecos, včetně modrýho vobleku a vypadá to dobře. Ke kraťasum si vem polárky na žlutý gumě :D 

Voblek už nosím asi tak stejně často jako bílý kraťasy. Já potřebuju něco k teplákovce, chápeš.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...