Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To už je máš? Jak dlouhos čekal?

No objednávku jsem dělal hned co vyšly a byl jsem teda původně napsanej na 39. Takže když to vezmu od vydání tak cca dva měsíce? Ale bylo to fakt výjimečný, waiting list je prej už docela dlouhej :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ragu napsal:

Tak to hodím i sem. Maličký hodinky, není potřeba si nic kompenzovat.

IMG_0616.thumb.JPG.8f6eb42abe5ff6925f038de98c1de2fe.JPG

IMG_0618.thumb.JPG.3a8f140048aad859e73f96825aec7527.JPG

Tobě jdou pěkně, moc bych se toho nebál, ale chce to na ně mít ruku....slyšel jsem že hodně čekatelů po downsizingu zrušili objednávky, takže čekačka okolo měsíce což je pohoda. Velká gratulace a ať pěkně slouží 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě jdou pěkně, moc bych se toho nebál, ale chce to na ně mít ruku....slyšel jsem že hodně čekatelů po downsizingu zrušili objednávky, takže čekačka okolo měsíce což je pohoda. Velká gratulace a ať pěkně slouží 

Dík. To bylo asi hodně že začátku. Dneska mi říkal že už se to zas naplnilo a půjde spíš o víc než rok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, ragu napsal:


Dík. To bylo asi hodně že začátku. Dneska mi říkal že už se to zas naplnilo a půjde spíš o víc než rok.

Před týdnem mě byli nabídnuty u ČR AD, že je to v této době jeden z mála ocelových modelů, který můžu mít do měsíce....ale samozřejmě všechno může být každou chvíli jinak jak píšeš. Však konec konců o to ani moc nejde, ty pořadníky jak víme jsou takové zvláštní, dost individuální, buď rád že jsou na pazouře a užívej, jsou to krásné hodinky, ikonické 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem mě byli nabídnuty u ČR AD, že je to v této době jeden z mála ocelových modelů, který můžu mít do měsíce....ale samozřejmě všechno může být každou chvíli jinak jak píšeš. Však konec konců o to ani moc nejde, ty pořadníky jak víme jsou takové zvláštní, dost individuální, buď rád že jsou na pazouře a užívej, jsou to krásné hodinky, ikonické 

Jak říkáš. Jsem rád že to vyšlo takhle i když mě to dost překvapilo. Že by ztratily na ceně se nebojím a hlavně je ani neplánuju prodat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=41358]ragu[/mention] Gratuluji! Sedí ti perfektně! Hádám, že to budou ty druhé, co byly u Bechyněho, když jsem tam minulý týden bral ty své.
Jinak ty mé za týden 3 sekundy v plusu, nádhera.

Nejspíš jo. Volali mi mi tuším minulej pátek. Dík a taky si je užívej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Roland Sands napsal:

Gratulace k novému přírustku. Jen tě musím varovat. Pokud si na tuhle velikost/pohodlí zvykneš, těžko budeš hledat náhradu ;)

Souhlas. Perfektní pohodlné hodinky pro užší zápěstí :) Věřím, že nová verze je ještě těmi detaily vychytanější…

D39F8C59-3104-4D18-8F56-F8DA600C26C9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...