Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Radius napsal:

tikzot: teď jsou na zadní obálce Forbesu, větší znamení už být nemůže :D Prostě nádhera.

Ještě Ti poradim Bigboard v Holešovičkách - tam je taky na bluessy reklama a je to libovka ta velká masa modrý barvy, pak už si je stopro pudeš koupit😅😅😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase ty malý velký hodinky. Zatím u mě převládá maximální spokojenost, nosím v podstatě jen expy a Zenith. Jedinou vadou na kráse je zatím přesnost která je po dvou a půl týdnech na cca -4s/24h. Setkali jste se s tím u nových Rolexek? Říkám si že dám strojku šanci si sednout a uvidí se.

46C4FF01-11E6-426B-AE10-D91CD8548094.thumb.jpeg.06e2f13d3b9083049a71535b6e639a65.jpeg

AF8A6050-B56B-4E3C-8FD3-8616C5314E3A.thumb.jpeg.744d146181dfc4d67341d0f177ed288a.jpeg

AFCFF4DE-9E76-417F-94DD-4A311FD2C835.thumb.jpeg.3fadad51f6985781ac160b2672edf29b.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ragu napsal:

Zase ty malý velký hodinky. Zatím u mě převládá maximální spokojenost, nosím v podstatě jen expy a Zenith. Jedinou vadou na kráse je zatím přesnost která je po dvou a půl týdnech na cca -4s/24h. Setkali jste se s tím u nových Rolexek? Říkám si že dám strojku šanci si sednout a uvidí se.

 

 

 

Mě by by byly asi malé, ale tobě sedí hezky a jistě jsou super pohodlné, gratuluju!

Pokud jde o přesnost, byl bych celkem v klidu. Vždycky když mám nové Rlx, trvá cca měsíc až 2 každodenního nošení, než si sednou na kýženou přesnost. Takže nosit furt 🙂 

Trocha vintáže :-)

IMG_0481.jpg

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by by byly asi malé, ale tobě sedí hezky a jistě jsou super pohodlné, gratuluju!
Pokud jde o přesnost, byl bych celkem v klidu. Vždycky když mám nové Rlx, trvá cca měsíc až 2 každodenního nošení, než si sednou na kýženou přesnost. Takže nosit furt  

Dík, velikost je o zvyku. Mám ruku cca 17.5cm, hodinky mám od 36 po 42 POčka (nepočítám Sumo 45, to pouzdro je jinde) a všechno v pohodě, jen skok z expu a PO je chvilku nezvyk. Vtipný je, že moje Defy 41 mají skoro stejný lug to lug jako 36mm expy (plus mínus 1mm) ale pocitově je to velkej rozdíl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...