Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou super, ještě že na tohle už nemám….

Dík, taky si říkám, jak jsou super a to jsem měl trochu obavu z nového modelu stran velikosti. Proporčně jsou na chlapském zápěstí vyváženější a mnohem lépe sedí. Jsem zvědavý, jak bude v budoucnu šlapat ten nový 70h strojek. Zatím utíkají o 3s denně, ale snad si to časem sedne ;-)

30f8ac4cd2765c1558d874b9fffdc9b2.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, patprom napsal:


Dík, taky si říkám, jak jsou super a to jsem měl trochu obavu z nového modelu stran velikosti. Proporčně jsou na chlapském zápěstí vyváženější a mnohem lépe sedí. Jsem zvědavý, jak bude v budoucnu šlapat ten nový 70h strojek. Zatím utíkají o 3s denně, ale snad si to časem sedne 😉

30f8ac4cd2765c1558d874b9fffdc9b2.jpg

přesnosti bych se nebál, byl jsem teď překvapený 80h powermaticu od Ety , které chodí v rámci COSC tedy asi 3s do plusu...kolik se teď pohybují cenově ty nové SUBy?...jestli tedy neva...?

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesnosti bych se nebál, byl jsem teď překvapený 80h powermaticu od Ety , které chodí v rámci COSC tedy asi 3s do plusu...kolik se teď pohybují cenově ty nové SUBy?...jestli tedy neva...?

Jo, jsem v klidu. Mám i Pepsi s novým strojkem a jdou přesně ;-) No tak tyhle s datumovkou stojí 8,700 €. Pokud platíš v CZK, počítej kurz 27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nove OP v tiffany blue nebo zelene zatim v nedohlednu, tudiz jsem ukojil svoji touhu po Rolexu ve vintazkach.

Zaroven je toto muj prvni post v tomto vlakne :) tudiz vyznamny milnik v mem chrono vyvoji, ktery zapocal v lednu 2018

DATEJUST 36 (1601 / 1977)

chybi mi k tomu jubilee, kdyby nekdo z vas prosim vedel nebo prodaval. budu vdecny za info.

zatim na hirschi.. predtim adhoc na perlonu

Rolex DJ_jesterka.jpg

RolexDJ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...