Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Tak z mého pohledu především (krom osobního vkusu a preference) záleží na kombinaci a rozložení. Některé bicolory vypadají jako z tržnice, některé - jako třeba tady ty DJ - dýchají eleganci.

... dřív jsem měl Omegy, vadil mi kyklop. Pak s věkem se to změnilo,  koupil jsem před dvěma roky DJ ocel + bílé zlato. 

Na bicolor jsem prostě neměl odvahu. A teď,  po dvou letech už se na bicolor cítím,  zase bych ale ty DJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 22 minutami, P_P napsal:

... dřív jsem měl Omegy, vadil mi kyklop. Pak s věkem se to změnilo,  koupil jsem před dvěma roky DJ ocel + bílé zlato. 

Na bicolor jsem prostě neměl odvahu. A teď,  po dvou letech už se na bicolor cítím,  zase bych ale ty DJ.

Jen tak ze zvedavosti - co presne znamena - na bicolor jsem nemel odvahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, JoyStick napsal:

Jen tak ze zvedavosti - co presne znamena - na bicolor jsem nemel odvahu?

těžko se to vysvětluje, dříve jsem preferoval ocel, k hodinkám nosím zásadně jen kovový tah. Pak jsem zkusil Diplomat - ta zlatá mne zaujala, ale nosil jsem je na koženém pásku, na zlatém meshi bylo na mne moc zlata. 

A nyní, když stárnu, tak to zlato se mi líbí stále víc, ale prostě celozlaté ne. Takže bicolor je asi dobrá volba, člověk si však musí trochu zvykat. Aspoň já. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, P_P napsal:

těžko se to vysvětluje, dříve jsem preferoval ocel, k hodinkám nosím zásadně jen kovový tah. Pak jsem zkusil Diplomat - ta zlatá mne zaujala, ale nosil jsem je na koženém pásku, na zlatém meshi bylo na mne moc zlata. 

A nyní, když stárnu, tak to zlato se mi líbí stále víc, ale prostě celozlaté ne. Takže bicolor je asi dobrá volba, člověk si však musí trochu zvykat. Aspoň já. 

 

 

Mně přišel bicolor ve 30ti nevkus (přesně, vše muselo být jen ocel na tahu), teď ve 40ti se mi bicolor líbí, takže fullgold se mi bude líbit v 50ti. Tak to je 🤣

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Dobre rano…

D783EFA7-976D-4A5C-965E-2779DAACA818.thumb.jpeg.a95133986695e5cddefca7903c3609e6.jpeg

Dobré ráno...sila toto proti bicoloru som mal neviem prečo odpor a kupoval všetko len v oceli. Chcel som kúpiť modré DJ 41 a keď tu vždy uvidím tieto tvoje tak si poviem, že toto bude tá správna voľba. Fakt sa mi veľmi začali páčiť 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Tag Heuer LV napsal:

Dobré ráno...sila toto proti bicoloru som mal neviem prečo odpor a kupoval všetko len v oceli. Chcel som kúpiť modré DJ 41 a keď tu vždy uvidím tieto tvoje tak si poviem, že toto bude tá správna voľba. Fakt sa mi veľmi začali páčiť 🙂

Ja som naozaj velmi spokojny…. A na tieto zatial cakat netreba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Tag Heuer LV napsal:

Myslíš to tak, že ich objednám a budú v ralatívne prijatelnom čase dajme tomu do mesiaca alebo doslovne pridem do obchodu poviem o čo mám záujem vytiahnu ich a môžem kupovať? 

Podla mojich skusenosti mozno aj ano. Za poslednych 6 mesiacov som bol v 5-6 AD v niekolkych krajinach a vsade boli na predajni... bud na jubi alebo na oystri. Dokonca aj Sheron v BA ich mal :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Podla mojich skusenosti mozno aj ano. Za poslednych 6 mesiacov som bol v 5-6 AD v niekolkych krajinach a vsade boli na predajni... bud na jubi alebo na oystri. Dokonca aj Sheron v BA ich mal :D.

Tak to by som asi mal využiť kým je takáto situácia lebo je dosť možné, že sa o chvíľu bude čakať aj na ne. Musím zbehnúť do Sheronu a overiť si naživo či ich naozaj tak potrebujem ako si myslím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick to si ma teda potešil, musím to riešiť čím skôr. Ak to ale bude tak ako píšeš čo sa vlastne bude dať od nich bežne kúpiť? Športové ocelové to je jasné že nie, základné OP čo niekedy boli všade tie už tiež nie, FG čo som počul tiež pekná čakačka a keď sa to stane aj s bico?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, Pro řada je špatná napříč, byť bico a FG jsou na tom líp (logicky wg blue a yg green jsou největší peklo)

DJ (zatím) relativně ok, ale za nedlouho bude problém i tam. Rlx tlačí bico a fg, pričemž ale v podstatě ustřihnul veškerý incentivy k nákupu. Nějaký velmi vágní zákulisní info říká, že změnili podíly jednotlivých modelů v měsíčních kvótách, ale neni to spolehlivý, takže to ber jako jedna pani povídala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ondrejm asi máš pravdu lebo čím viac sa na ne pozerám tým väčšiu mám na ne chuť, teda aspon u vás vyzerajú super

@JoyStick viem, že to nie je spolahlivá info čo si napísal ale ako presne znejú tie nezaručené informácie? Myslím hlavne v prospech akých modelov a v neprospech akých by mali byť tie úpravy mesačných kvôt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...