Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Konkrétní procenta bohužel nevím, ale údajně se to posouvá více ve prospěch Classic řady, specificky DJ / DD / yacht a dámské modely, plus je údajně docela tlak na off-catalogue modely typu SARU, SABR, atd. Poslední dobou mi to i potvrzuje objem a rychlost akvizic těhle specifických VIP modelů u pár známých sběratelů. Jak říkám, je to dost vágní informace, z který si neumím udělat úplně konkrétní závěr, ale určitá trendová indikace tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zvyseny zaujem na off-catalogue modely som si vsimol aj ja. Dufal som, ze sa zacalo diat nieco s pomerom v prospech Pro rady ale podla toho co pises je to presne naopak v prospech Classic rady ktora je dostupna viac aj teraz. Keby to bola skutocnost tak sa situacia s dostupnostou Pro rady o dost zhorsi a to uz je teraz dovolim si povedat velmi zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Exiztence napsal:

Jsem myslel že se dneska folie sundávají při koupi :D

To je, co? Víš, baví mě sledovat, jak se pomalu odloupávají a lezou z hodinek dolů. A baví mě i stopy používání. Tyhle mám nové jen pár měsíců a už jsou na nich 3 škrábance, super 😀

 

BDA0A0C3-1E94-45F2-A782-82632BFF8AC6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2021 v 8:22, Jarett napsal:

Dobrá zpráva, makro režim v novém iPhone 13 Pro se skvěle hodí na focení korunky :D

IMG_2826.thumb.jpg.f4c1f0b6769c9c4247ec82366913ca69.jpg

No jo, ten iPhone stále nevie fotiť 🙂 …ale aj tak som hrdým majiteľom staršej verzie ( ktorá tiež nevie fotiť )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýho mordování s oboustranně špičatýma bazmekama - proč si prostě nekoupíš “kleštičky”, když máš (taky) jen dvě ruce? Pak je riziko snad jen v tom, že Ti vystřelí ven stěžejka a už ji (v koberci a pod.) nenajdeš - ale i to je překvapivě snadno řešitelné, třeba tím že si místo fancy podložky na stůl položíš víko krabice od svých oblíbených bot. Akorát si do něj nesmíš odkládat vercajk (viz Tvé foto), jinak riskuješ že si s ním při manipulaci označkuješ i hodinky :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Radek124 napsal:

Takovýho šaškování - proč si na tohle hraní prostě nekoupíš “kleštičky”? 

Hm máš pravdu, budu muset to zkusit ještě jednou, objednávka už mi jednou zkrachovala a objednavatele bohužel okradli. Místo Bergeonu za tři litry přišli jenom hroty a já z toho mám trochu strach....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani na Rolexky nepotřebuješ  “Bergeon”, věř že i pružná plastová vidlička od číňana (co se tu občas ukáže v inzerci) Ti poslouží líp než 2 oboustranné vystěžejkovače. Ty jsou IMHO dobré tak na rozpárání dlaně a nebo poškození věcí kolem opačným koncem :thumbsdown_anim:

A jinak ta guma Expům fakt sekne líp než Oyster tah - a zrovna na studené zimní dny bych ji ani nesundával B)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...