Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, matt81 napsal:

Aha, veď vlavo hore sú moje…a tie vpravo dole snáď raz budú tiež 🙂 Btw pekná zbierocka 👍

Mas 36 tiffi? Tak to gratulacia! Vpravo dole uz len bazar, 40mm ref.  

Ako tak polotriezvi pozeram, sme riadni pacienti, kedze je to len zlomok zo zbierok.  Sme dopadli..🙈

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2021 v 17:12, matt81 napsal:

Tak po Suboch a Daytonach v poradí tretie RLX do zbierky a musím uznať že po umiestnení na moje užšie zápästie láska na prvý pohľad 😍 …super mi ten priemer 36 sedí, ani neviem že ich mám na ruke. Farbicka tiež brutal. Až neočakávane veľmi sa z nich dnes vytešujem :) 

C3568A53-B34E-4A8A-8667-7EF66584FBF0.jpeg

Som si nejako nevsimol, tiez gratulujem! Excluziv all inclusive 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36

No teda, asi bych měl přehodnotit objednávku. Podle ostatních fotek máš chlapskou ruku, přesto ti menší 36mm sedí akorát, čímž pádem by asi dobře seděly i mě.
Menší Rolexky nemám ani jedny a možná je čas to napravit.
Plnotučné jsem si vyzkoušel v prodejně a jak vidno na fotce, seděly mi dobře. Při nejbližší příležitosti je zajdu vyzkoušet

600f5060e849c32925a652ff4d1514d9.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, patprom napsal:


No teda, asi bych měl přehodnotit objednávku. Podle ostatních fotek máš chlapskou ruku, přesto ti menší 36mm sedí akorát, čímž pádem by asi dobře seděly i mě.
Menší Rolexky nemám ani jedny a možná je čas to napravit.
Plnotučné jsem si vyzkoušel v prodejně a jak vidno na fotce, seděly mi dobře. Při nejbližší příležitosti je zajdu vyzkoušet emoji6.png

600f5060e849c32925a652ff4d1514d9.jpg

Moment, 36ky na ruke ma kolega matt81, ale rozhodne ma poriadne zapestie a nevyzera to zle. Fotku co som daval ja, to ma kamaratova manzelka 36ky tiez. Skusal som si ich, ale na ocel vo farbe som si nebol uplne isty.  Ja mam objednane 41 zelene, zapestie aktual pochudnute na 17,5. Ideal by boli 39, ale svet nie je idealny, tak cakam na 41.  Berem to tak ze ked unosim RO41, tyhle OP budu v poho.

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...