Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Moment, 36ky na ruke ma kolega matt81, ale rozhodne ma poriadne zapestie a nevyzera to zle. Fotku co som daval ja, to ma kamaratova manzelka 36ky tiez. Skusal som si ich, ale na ocel vo farbe som si nebol uplne isty.  Ja mam objednane 41 zelene, zapestie aktual pochudnute na 17,5. Ideal by boli 39, ale svet nie je idealny, tak cakam na 41.  Berem to tak ze ked unosim RO41, tyhle OP budu v poho.

Jasný, dík. Tak snad se těch zelených brzy dočkáš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja mám tiež 17,5cm. Čakám 41 žlté OP, ale ako hovoríš pre mňa by bol tiež ideál 39. Na foto moje nové DJ41. 
9AD4AD07-5E11-4A04-A72E-10D2836D454D.thumb.jpeg.37e2f95992a166bcc88b4007c93fec07.jpeg

Velikost 41 je pro tebe zřejmě značka ideál. Žluté jsou fajn, taky jsem je vyzkoušel, našel jsem dokonce i fotku ;-)
4ec35abed450ae8fd3c37e99de473d9c.jpg


No a ty šedé datejust jsou moc pěkné. Asi je budu taky potřebovat…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, JoyStick napsal:

@Tommy_PP Pak postni fotku! Osobně nejsem fanda toho GMT zelenýho cifru, zajímavější mi přijde tahle kombinace se zeleným věncem, ale předpokládám že si necháš oboje :) 

Neviem ako Rolex doma, ale u nas v Kanade ti nevratia ziadne vymenene suciastky, kus za kus a este zaplat 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tommy_PP napsal:

Neviem ako Rolex doma, ale u nas v Kanade ti nevratia ziadne vymenene suciastky, kus za kus a este zaplat 😃

Záleží na vztahu :) Nebo tedy dřív to tak bylo, dneska už nevim a ani to neřeším. Když chci něco custom, tak to prostě koupim od svejch zdrojů a nechám svýho hodináře upravit. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Dobre rano…

@Tommy_PP FYG GMT top…👌 Blahozelam a malinko zavidim 🙃

B1B80B52-B8FF-41E7-BA5C-30535F8088E8.thumb.jpeg.602d55ef834997fb8ae55e20eecee51c.jpeg

 

před 7 hodinami, ondrejm napsal:

Velká paráda a těším se na foto se zeleným cifrem. Ta váha už musí být na ruce cítit, že? Zase kdyby ti je někdo z ruky strhnul, daleko s nimi neuteče :)

Diky chalani, urcite postnem foto so zelenym cifrom, dnes putuju do AD a snad to do Vianoc stihnu 🙂

Pokial ide o vahu, tak maju presne 215 gramov s plnou dlzkou tahu.

PS: Budem musiet menit aj keramicku vlozku lunety. Ak si priblizite moje foto tak cislo “22” ma trochu olupanu tu 18k zlatu vypln. Stretol sa niekto s podobnym problemom u GMT resp. Sub? Tieto su V serial, co znamena rok 2008/2009 presne v case, ked Rolex predstavil po prvykrat keramicku lunetu . Asi to v tom case este nemali maximalne vychytane.

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tommy_PP napsal:

 

Diky chalani, urcite postnem foto so zelenym cifrom, dnes putuju do AD a snad to do Vianoc stihnu 🙂

Pokial ide o vahu, tak maju presne 215 gramov s plnou dlzkou tahu.

PS: Budem musiet menit aj keramicku vlozku lunety. Ak si priblizite moje foto tak cislo “22” ma trochu olupanu tu 18k zlatu vypln. Stretol sa niekto s podobnym problemom u GMT resp. Sub? Tieto su V serial, co znamena rok 2008/2009 presne v case, ked Rolex predstavil po prvykrat keramicku lunetu . Asi to v tom case este nemali maximalne vychytane.

Jojo, na jedněch subech sem měl ošoupanou platinu, na jedněch gmtčkách taky. Je to úplně běžnej jev, když ty hodinky fakt jakože používáš a nenosíš to jen na parádu s fóbií z vlásečnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...