Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 49 minutami, tomas.helisek napsal:

Teď na Evropě 2 Leoš Mareš povídal o tom, jak byl včera v Pařížské v Rlx a neměli nic na prodej a je z nich display  store.. :D 

 

Tak to jsem optimista, to by zájem mohl opadnout 😄 😄 já už tu nedávno říkal, že by se mohli přesunout do výdejního okýnka a ten prostor nechat nějakejm hadrům 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tomas.helisek napsal:

Teď na Evropě 2 Leoš Mareš povídal o tom, jak byl včera v Pařížské v Rlx a neměli nic na prodej a je z nich display  store.. :D 

 

Leos keca, ja tam byl minulej vikend a neco malo maj :) sice jeden kus na vylohu (maly YM 37mm a naky osklivy DJ...) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Sarka Farka napsal:

Leos keca, ja tam byl minulej vikend a neco malo maj :) sice jeden kus na vylohu (maly YM 37mm a naky osklivy DJ...) ...

A vevnitr maj i par sportovnich modelu :) Leos rikal "na prodej". Chudacek Leos musel na "wait list". Asi na to neni zvyklej :D

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Sarka Farka napsal:

dovnitr sem ani nesel kdyz sem videl tu "sbirku" ve vyloze .. co tam maj jeste peknyho ..? 

Prijde mi, ze se od novyho roku snazi AD mit na prodejne nekolik sportovnich modelu, aby bylo co zkouset a nad cim si povidat. Nepamatuju si presne co bylo v Parizsky, ale byly tam. na Vaclavaku meli Camerona, bicilor Sky Dweller a 42mm Yachtmastera na gume.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, matejcaha napsal:

Prijde mi, ze se od novyho roku snazi AD mit na prodejne nekolik sportovnich modelu, aby bylo co zkouset a nad cim si povidat. Nepamatuju si presne co bylo v Parizsky, ale byly tam. na Vaclavaku meli Camerona, bicilor Sky Dweller a 42mm Yachtmastera na gume.

mno .. to neni mnoho :) diky za info, ja je zas nekdy prubezne zkusim nebo zajdu (teda az se zas nekdy dokopu na kafé do čentra :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...