Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@ondrejm díky, super fotky, na nich vypadají moc skvěle.  Zkoušel jsem v prodejně, možná jen jiné světlo, neumím asi také moc fotit. Prostě tam se mi líbily, doma pak na fotkách už tak moc ne. Asi fakt tím mým nafocením. 

@moco jasně, kdo taky potřebuje RLX, že. Čas ukáže cokoliv. Navíc jedny už mám, tak by teoreticky mohlo stačit. Jenže. Nepotřebuji, chci - líbí se mi, ze stávajících jsem nadšen. Před tím jsem měl Omega Hour Vision, dlouho super, ale jak jsem koupil RLX, cesta zpět už nevede, Omegu jsem neměl na ruce nepamatuji, asi půjde dál. 

Jen se teď nemohu rozhodnout, zda stejný typ v bicoloru, nebo úplně jiný. Ale DJ je láska na první pohled, takže jen tak trochu řeším to zlato. Dřív jsem si na ně netroufnul, dnes už snad ano, jen se tak chci ubezpečit, že zkušenosti těch přede mnou jsou OK. 

Díky všem za názory, moc si jich vážím. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P_P Jasne ze potrebujes druhe Rlx… 😉 Ja som sa rozhodoval medzi champagne a wimbledon. Nakoniec to dopadlo takto a som velmi spokojny.  Som az tak spokojny ze uz pracujem na kupe druhych DJ 41 v oceli… ak mi ich teda niekto preda :)
 

3AC0DCD4-A638-4C65-9753-C4C0EA960755.thumb.jpeg.60c73e55bcf2de636db1401b538fca77.jpeg

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, P_P napsal:

Jen se teď nemohu rozhodnout, zda stejný typ v bicoloru, nebo úplně jiný.

Muzes jeste skocit ozkouset Sky-Dweller. Je to takovej vetsi DJ na ruce. Nebo Yachtmastery sedivy mi prisly taky takovy "slusnacky". Akorat misto bi-coloru tam je platinova lunetka.

Doporucuju toho ozkouset na ruce co nejvic a poradne to promyslet. Neni kam spechat, ono stejne "rychle" nebude😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem o tom uvažoval, podívat se i na jiné modely, ale většinu času se pohybuji v kanceláři, tak jsem chtěl nějaké oblekovky.  

Naštěstí Sky-Dweller se mi zdá už trochu přeplácaný, protože tam ta cena je dost vysoko. Uvidím, ještě trochu mrknu, mám na to týden. Ty DJ mám zatím rezervované, takže na mne čekají. 

S nákupem dalších automatů hledám i doporučení na winder - pro 2 hodinky. Založil jsem si na to i samostatné vlákno, ale zatím žádná odezva. 

Něco tu je na fóru, něco najdu na netu, ale osobní doporučení a zkušenost je nejlepší - jak je tichý, manipulace s hodinkami, výdrž na případné baterie, spolehlivost a pod, to vše nikde člověk moc nenajde. Nechci investovat nějak moc - vidím to tak 5-10k. Našel jsem vrtič za 2 500 Kč Klarstein, skoro stejný za dvojnásobek od jiné firmy, ale recenze žádné. Tak je pořád co hledat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, P_P napsal:

Také jsem o tom uvažoval, podívat se i na jiné modely, ale většinu času se pohybuji v kanceláři, tak jsem chtěl nějaké oblekovky.  

Naštěstí Sky-Dweller se mi zdá už trochu přeplácaný, protože tam ta cena je dost vysoko. Uvidím, ještě trochu mrknu, mám na to týden. Ty DJ mám zatím rezervované, takže na mne čekají. 

S nákupem dalších automatů hledám i doporučení na winder - pro 2 hodinky. Založil jsem si na to i samostatné vlákno, ale zatím žádná odezva. 

Něco tu je na fóru, něco najdu na netu, ale osobní doporučení a zkušenost je nejlepší - jak je tichý, manipulace s hodinkami, výdrž na případné baterie, spolehlivost a pod, to vše nikde člověk moc nenajde. Nechci investovat nějak moc - vidím to tak 5-10k. Našel jsem vrtič za 2 500 Kč Klarstein, skoro stejný za dvojnásobek od jiné firmy, ale recenze žádné. Tak je pořád co hledat. 

 

Jestli máš zarezervované bico dj, tak za mě není co řešit. Jestli se chceš ještě porozhlédnout, tak spíš založ nové vlákno a napiš nějaké kritéria.

 

FD23C8F6-0115-4E99-B80D-4D01E196569E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná zarezervované není úplně přesné, prodejce je měl na prodejně, mohl jsem si je prohlédnout a mám se do týdne rozhodnout, zda je chci, nebo ne, takže kupovat je nemusím, jen mi je ten týden podrží, nic závazného to není. 

A tak není to zase až tak málo peněz, člověk trochu o tom uvažuje, hloubá, rád slyší i druhý názor, ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2022 v 14:25, jenik77 napsal:

tmavomodry svet

96A2A1A1-25BA-4D9C-B6A2-08FE0588439A.jpeg

můžu se Vás prosím zeptat, jak dlouho jste čekal? tedy jestli jste kupoval v ČR u AD. Já čekám a čekám a čekám. Asi Na godota....😐. Bojíte se o tu platinovou lunetu?:-) Krásný. Vždycky se mi hodinky líbí půl roku, pak jíný a pak zase jiný. Tyhle se mi líběj v kuse už asi 3-4 roky. snad se taky dočkám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, krajos napsal:

můžu se Vás prosím zeptat, jak dlouho jste čekal? tedy jestli jste kupoval v ČR u AD. Já čekám a čekám a čekám. Asi Na godota....😐. Bojíte se o tu platinovou lunetu?:-) Krásný. Vždycky se mi hodinky líbí půl roku, pak jíný a pak zase jiný. Tyhle se mi líběj v kuse už asi 3-4 roky. snad se taky dočkám....

Ahoj, ano, kupoval jsem u nás, ale žádnou logiku v čekání nečekej:-), viz příslušné vlákno. Já jsem je měl za tři týdny, na jiné, které někdo má za pár měsíců, už roky marně čekám, pak se v tom vyznej. Každopádně jsou krásné a tou lunetou to v celkem pohodě jde, stojí to za to, snad se brzy dočkáš!

Upraveno uživatelem jenik77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, jenik77 napsal:

Ahoj, ano, kupoval jsem u nás, ale žádnou logiku v čekání nečekej:-), viz příslušné vlákno. Já jsem je měl za tři týdny, na jiné, které někdo má za pár měsíců, už roky marně čekám, pak se v tom vyznej. Každopádně jsou krásné a tou lunetou to v celkem pohodě jde, stojí to za to, snad se brzy dočkáš!

Děkuji ti za slova podpory:-) Jsem tu nový, příslušné vlákno se pokusím najít. Ještě jednou děkuji a držím palce sobě, ale i tobě. Čekáš tipuji na Daytony:-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...