Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 minutami, Cyber napsal:

Před Vánocemi mi někdo posílal fotky a dotaz, jestli mu můžu prověřit Hulky a jestli je 500 dobrá cena. Letos už by mu na to asi pětikilo nestačilo :) Jinak retail 2010 - 145 :)

To je fakt těch 500 je dneska vlastně super cena😃. 145 to snad není ani možný🙂. Chtěl bych tu dobu vrátit🙂 to by se nakupovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, whiler napsal:

Je, mam je objednane u AD…uz se nemuzu dockat… jaka byla cekacka?

U AD mám objednaný 126610LN, čili klasický Suby Date. Těmahle jsem si zkrátil dobu čekání😃. Jinak čekám na klasický Suby skoro rok a řekli mi, že to potrvá až dva. V současný situaci možná i dýl. Bicolory netuším, ale jsou neskutečný. Jestli jsi je viděl naživo, víš o čem mluvím😉. Tak snad se brzy dočkáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, whiler napsal:

Je, mam je objednane u AD…uz se nemuzu dockat… jaka byla cekacka?

Kdysi byly roky ve vitríně ve Štěpánské, když jsem je kupoval za 195 tak se mi to zdálo docela dost, ale dnes tu cenu chápu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Luky napsal:

U AD mám objednaný 126610LN, čili klasický Suby Date. Těmahle jsem si zkrátil dobu čekání😃. Jinak čekám na klasický Suby skoro rok a řekli mi, že to potrvá až dva. V současný situaci možná i dýl. Bicolory netuším, ale jsou neskutečný. Jestli jsi je viděl naživo, víš o čem mluvím😉. Tak snad se brzy dočkáš.

No, já jsem se na ně zapsal před 14 dny, takže to asi chvilku potrvá, když to tak čtu. 😀

Čekal jsem tak rok. Zkoušel jsem to z borca vytáhnout, ale kroutil se 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ondrej83 napsal:

No, já jsem se na ně zapsal před 14 dny, takže to asi chvilku potrvá, když to tak čtu. 😀

Čekal jsem tak rok. Zkoušel jsem to z borca vytáhnout, ale kroutil se 😀

No s rokem asi nepočítej. Letos má toho být údajně ještě míň, takže se to protáhne😃. Já se taky ptal jestli to náhodou nepůjde dřív, ale netvářil se😃. Nevím, zda je to nějaká politika AD a Rolex nebo jestli skutečně neví, co jim přijde a odbavují zákazníky dle pořadníku, což ale pochybuju. Někdo je má dřív a holt tě na seznamu přeskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...