Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Vit napsal:

Moc pěkné to máš, fotky i hodinky.

Děkuji moc, Víte, od fotografa tvého kalibru to potěší moc🙌🏻

 

Před hodinou, xcmaniax napsal:

@tikzot Moc pěkný! Jsem na ně zapsanej, ale zlatý voči, že to něco znamená.

Díky!! Já už dávno s “dealerama” (jestli se to vůbec tak dá nazývat) tu jejich trapnohru nehraju.
Ale přeji Ti jejich brzké pořízení, protože jsou boží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Dokusan napsal:

Se k Tobě dostaly zpět nebo to je jiný kousek? Mě pořád sere, že jsem ti je při prodeji nenabídl jako prvnímu. A  stejně tak mě sere, že jsem je vubec  prodal

Vrátily se ke mě už před rokem :) Celou dobu jsem si vyčítal, že jsem je prodal, ale žralok s želvou prostě musel zpět ! Sice to trochu zabolelo peněženku, ale co už, život playboye holt není levný 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 9 rokmi som na slovenskom hodinkovom fore, v case ked som nosil SKX007, vymenoval moje 3 watch grails:

1. Zlate Rolexky - akykolvek model, co sa mi splnilo dva roky dozadu - 116508

2. Vintazne Rolex Explorer II 1655 - vid nizsie

3. IWC DaVinci 3750 Perpetual Calendar- stale cakam.

Dnes vam s hrdostou prezentujem dnesny (necakany) prirastok, Rolex Explorer II 1655. Cerestnicka na torte - kupil som ich od povodneho vlastnika, dnes uz dochodcu, ktory ich dostal od manzelky pocas svadobneho dna presne pred 51. rokmi. Zial bez papierov, ale za to povodne, nikdy neservisovane, nikdy nelestene a vsetko originalne a hlavne vzacna Mk. 1 aka Freccione so sekundovkou bez “lollipop”Som neskutocne HAPPY! 

PS: caka ma noc bez spanku, Polywatch do ruky a lestenie, lestenie a lestenie sklicka 🙂

 

 

image0-2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tommy_PP napsal:

Pred 9 rokmi som na slovenskom hodinkovom fore, v case ked som nosil SKX007, vymenoval moje 3 watch grails:

1. Zlate Rolexky - akykolvek model, co sa mi splnilo dva roky dozadu - 116508

2. Vintazne Rolex Explorer II 1655 - vid nizsie

3. IWC DaVinci 3750 Perpetual Calendar- stale cakam.

Dnes vam s hrdostou prezentujem dnesny (necakany) prirastok, Rolex Explorer II 1655. Cerestnicka na torte - kupil som ich od povodneho vlastnika, dnes uz dochodcu, ktory ich dostal od manzelky pocas svadobneho dna presne pred 51. rokmi. Zial bez papierov, ale za to povodne, nikdy neservisovane, nikdy nelestene a vsetko originalne a hlavne vzacna Mk. 1 aka Freccione so sekundovkou bez “lollipop”Som neskutocne HAPPY! 

PS: caka ma noc bez spanku, Polywatch do ruky a lestenie, lestenie a lestenie sklicka 🙂

 

 

image0-2.jpeg

Gratulace. Na správné 1655 čekám už dva roky…snad se ten správný kus pro mě jednou také objeví. Užívej si jich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vjace: Diky, ja som cakal 9 rokov 😆 za tie roky som videl asi 4 kusky dokopy, ale bud nemozne kupit od potomkov alebo ocmulane, resp. servisny cifernik a ostatne casti. Tieto su top okrem toho, ze su bez dokladov co mi vobec neprekaza.

Takto to vyzera po hodine drhnutia s Polywatch, zbytok su vnutorne praskliny, ktore prisli s vekom povodneho skla a zial sa nedaju odstranit. 

FA7638C2-CF08-4DEB-89B0-0EB1BE4D98FB.jpeg

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...