Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to je dobře! Říkal jsem si, až jednou vyjdou, aby to nebylo blbý nosit k jeansum, triku.

Nesmysl. Rolexy jsou optimální k teplákům, tričku a Crocsům. Nosím to takhle roky a baví mě to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Chosef76 napsal:


Oblečen do Rolexu. Věřím, že to může leckterou dámu zaujmout. emoji1.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Z vlastní zkušenosti říkám: funguje to... :) 
Ale nic co bys pak chtěl trvale doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomina666Tak je to Lovec, co bys čekal jinýho 🙂 

@Vortex-Tempus Díky, sem tam se zadaří udělat foto, který tu krásu vystihne, ale Tvoje bicolor fotky jsou stejně super🤩

A jinak souhlas s tím, co padlo. DJ se dají nosit fakt ke všemu, včetně plavek a žabek. Naopak k obleku je podle mě lepší něco na kůži, ale to má každej pocitově jinak…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Chosef76 napsal:


Oblečen do Rolexu. Věřím, že to může leckterou dámu zaujmout. emoji1.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ba i dokonce dnes stačí, když ti z kapsy čouhá waiting list na Rolex 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, moco napsal:

Ba i dokonce dnes stačí, když ti z kapsy čouhá waiting list na Rolex 🙂

Asi jsem už starý, ale tohle nefunguje…🙃 ženy co jsem potkal chtěly vždy něco tvrdého a dobře hmatatelného, ne jen papír v kapse… 🤣🤣🤣 a neska tak…

2186C1CA-4607-46C0-B7D8-69E007057CC2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tag Heuer LV DJ su vyslovene sportove hodinky. Fakt neviem kde v tom ludia vidia oblekovky... su velke, maju kovovy tah, datum s kyklopom. Uplny protipol definicie oblekoviek. Mam dvoje DJ 41 a oblek nevlastnim ani jeden 😉 Samozrejme ze v dnesnej dobe DJ k obleku neurazia, ale to uz ani Suby alebo Moony. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre tak ste mi to v podstate potvrdili, ze moze byt...dakujem.

Myslim leto 2022 alebo 2023 lebo mam prislubene, ze tento rok by mohli byt ak sa rozhodnem ze ich chcem. A konfiguracia sa mi paci jedine s flueted lunetou, takze preto som sa pytal ci je to k vode a letu v pohode. Co sa tyka oyster alebo jubilee to asi neham na nahodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tag Heuer LV napsal:

Dobre tak ste mi to v podstate potvrdili, ze moze byt...dakujem.

Myslim leto 2022 alebo 2023 lebo mam prislubene, ze tento rok by mohli byt ak sa rozhodnem ze ich chcem. A konfiguracia sa mi paci jedine s flueted lunetou, takze preto som sa pytal ci je to k vode a letu v pohode. Co sa tyka oyster alebo jubilee to asi neham na nahodu.

Jednoznačně jubilee!!! Nic hezčího, pohodlnějšího jsem nezažil. :) a flutted mi to přijde must have.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vortex-Tempus napsal:

@Tag Heuer LV DJ su vyslovene sportove hodinky. Fakt neviem kde v tom ludia vidia oblekovky... su velke, maju kovovy tah, datum s kyklopom. Uplny protipol definicie oblekoviek. Mam dvoje DJ 41 a oblek nevlastnim ani jeden 😉 Samozrejme ze v dnesnej dobe DJ k obleku neurazia, ale to uz ani Suby alebo Moony. 

To mi přijde jako sakra odvážné tvrzení, že DJ jsou vysloveně sportovní hodinky. Stačí se podívat na původní model z roku 1945 a člověk vidí v podstatě definici oblekovek. Časem přibyl kovový tah, ano, nicméně řekl bych, že vysloveně sportovní modely od R jsou např. Sub, SD... DJ bych nazval jako společenské, vyloženě oblekovky bych viděl Cellini. DJ mají právě tu výhodu, že jsou naprosto univerzální, šroubovací korunka, 100m voděodolnost, pohodlí, zkrátka, člověk je může nasadit a z ruky mu je setřepou až potomci na smrtelném loži. 

Jinak, co se týče těch Subů, které v dnešní době už neurazí k obleku... 

Jean-Paul Belmondo Rolex Eyepatch (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...