Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, moco napsal:

No já se právě bojím, abych si na ty 36 nezvyknul tak, že potom budu muset odmítnout pepsiny, jak je půjdu vyzvednout 🙂

Vedle malých hodinek vypadá všechno ostatní mnohem větší, to za prvé 🤣 ... no odmítnout pepsi ? Z čekací listiny, tě rovnou přesunou na černou a máš lifetime BAN u všech AD 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, moco napsal:

No já se právě bojím, abych si na ty 36 nezvyknul tak, že potom budu muset odmítnout pepsiny, jak je půjdu vyzvednout 🙂

IMG_4265.jpg

Fotky z blízka možná trochu matou, na této tvé Expy působí jako bys ani větší hodinky mít nemohl. Každopádně gratuluji k jejich pořízení  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Karussell napsal:

@Lukyn77Super fotky, pekne si je uzivas(vzdy a vsude)😎

po exp36 jsem snil dlouho, nicméně bál sem se více jak 20 let starých kousků ... a pak udělal Rolex tento krok a bylo jasno. 

Jo, hned první víkend na hory, tahám je tam, kam patří ... staly se z nich doslova denní hodinky, nerad na služebky takám dvoje, ideální na konferenci k obleku a druhý den běhat po kopcích, večer do bazénu.

Jo a na ty pepsiny si tedy počkám taky, budou k nim sedět parádně ... asi teda až tak k padesátinám 🙂

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, moco napsal:

No já se právě bojím, abych si na ty 36 nezvyknul tak, že potom budu muset odmítnout pepsiny, jak je půjdu vyzvednout 🙂

IMG_4265.jpg

Aleee no taaak :D to sa nerobi. A ano, asi by si sa dostal na iny list ako to spominas vyssie :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...