Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, moco napsal:

Podvečer u grilu. 

IMG_4409.jpg

Se už na ně taky těším, vypadají dobře a jedna z mála věcí na kterou smrtelník dosáhne...jen by je mohli trochu zvětšit než na mě přijde řada, ale zase proč ne....malé, velké už moc neřeším, zase na druhou stranu budou asi perfektně nositelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, African napsal:

Se už na ně taky těším, vypadají dobře a jedna z mála věcí na kterou smrtelník dosáhne...jen by je mohli trochu zvětšit než na mě přijde řada, ale zase proč ne....malé, velké už moc neřeším, zase na druhou stranu budou asi perfektně nositelné.

ja se taky tesim, ale ta luneta je strasny zrcadlo, bude treba to trochu omlatit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Se už na ně taky těším, vypadají dobře a jedna z mála věcí na kterou smrtelník dosáhne...jen by je mohli trochu zvětšit než na mě přijde řada, ale zase proč ne....malé, velké už moc neřeším, zase na druhou stranu budou asi perfektně nositelné.

Nosím je furt, spím s nimi, nevím o nich a nějak se mi líbí víc a víc. Už s nimi začínám i "sportovat": pivokolo, fast rope, fries, padák

před 2 hodinami, dwg napsal:

ja se taky tesim, ale ta luneta je strasny zrcadlo, bude treba to trochu omlatit :)

1000 šmirgl a máš tool lunetu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...