Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Tommy_PP napsal:

Toto obdobie je plodne na vintage Sport Rolex. V marci sa ku mne dostali vintage Explorer II 1655 a dnes Double Red Sea Dweller 1665. Tieto su od syna povodneho vlastnika. Na prvej fotke mozete vidiet ich stav, ked sa ku mne dostali a na druhej fotke su po vycisteni, hodine stravenej s Polywatch a taktiez som k nim zaobstaral novy naramok. 
 

 

281DCEBB-C06F-4640-AA06-BFCF53EA1721.jpeg

6B5FBCC7-0D99-4A99-A996-05D9FAE1A614.jpeg

:eek:   Tak to je paráda    Oki.jpg.ac3e40ac243a8159dbf634c18633f0cb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tommy_PP napsal:

Toto obdobie je plodne na vintage Sport Rolex. V marci sa ku mne dostali vintage Explorer II 1655 a dnes Double Red Sea Dweller 1665. Tieto su od syna povodneho vlastnika. Na prvej fotke mozete vidiet ich stav, ked sa ku mne dostali a na druhej fotke su po vycisteni, hodine stravenej s Polywatch a taktiez som k nim zaobstaral novy naramok. 
 

 

 

 

Jak mě vintážky moc neberou, tak tohle je nádhera. Skvělá práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny lepsi nez druhe, gratulace! 

Jestli se muzes podelit, tak by me docela zajimalo s jakym cilem je majitel prinese na prodej. Jsou si vedomi jaky maji doma "poklad"? A kdyz se to dozvi, tak i tak je s klidnym srdcem prodaji? Nesou je tam primo s financni motivaci? V obou pripadech jsi myslim zminil ze jsou primo z rodiny puvodniho majitele... to jim neni lito ty hodinky prodat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kloubik Podle mne se v pouzustalostech objevuji ruzne "poklady" a dost casto k tomu lidi nemaj vztah. Odnesou to nekam do vykupu a jsou radi za 1/3 skutecne ceny. Tady bych spis obdivoval, ze se tomu venovali dostatecne, aby pochopili ze maj neco vzacneho a dostalo se to do rokou skutecnemu nadsenci, ktery je komplet opravi a da jim druhy zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za vsetky pozitivne reakcie 🙂

Popravde je velmi narocne taketo hodinky kupit, kedze vacsinou ich potomkovia nechcu predat pre sentimentalnu hodnotu. Za poslednych 8 rokov, co som za velkou mlakou som skusal uz nejake tie vintage odkupit, ale nikdy som prave pre spomenuty dovod nemal stastie. 1655 boli od stareho pana, ktory ich dostal ako svadobny dar od manzelky 50 rokov spat a chcel sa ich “zbavit” pretoze mu zena na vyrocie kupila nove Pateky 5712. DRSD su od syna povodneho majitela a ten vyslovene hladal sposob ako ich spenazit, co je velmi nevidane. Pokial ide o cenu, v dnesnej dobe ma kazdy internet a dokonca aj ten 80 rocny pan mi povedal, ze ci viem, ze hodinky maju nickname: Steve McQueen 😆. Avsak, ak by ziadali trhovu cenu, urcite by som ich nekupil, takze sme sa dohodli na sumach, kde boli obe strany spokojne. Pre mna je vsak najdolezitejsi fakt, ze oboje su priamo “od zdroja” a nie od nejakeho pofiderneho dealera, krory by na nich pomenil polovicu dielov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Tommy_PP napsal:

Toto obdobie je plodne na vintage Sport Rolex. V marci sa ku mne dostali vintage Explorer II 1655 a dnes Double Red Sea Dweller 1665. Tieto su od syna povodneho vlastnika. Na prvej fotke mozete vidiet ich stav, ked sa ku mne dostali a na druhej fotke su po vycisteni, hodine stravenej s Polywatch a taktiez som k nim zaobstaral novy naramok. 

Krása střídá nádheru :)

Já EXP2

IMG_5035.thumb.jpg.fef91796d631bb16d3a1721234f7f5e7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...