Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Exiztence napsal:

To je ale stav toho boku 1665 🥰

Ale musim sa priznat, ze boli lestene. Podla datumu zo servisu, ktory je vyryty na viecku to vyzera na jeden servis v 90.  rokoch. Inac nozky su velmi hrube, nejaky ten tukanec a skrabanec mi neprekaza, mam rad hodinky s pribehom …zacinam nenavidiet moderne Rolex a tzv. safe queeny, ktorych je aj tak ako maku, tazko zohnatelne, ale aj tak ich kazdy ma. Tym nechcem nikoho urazit, sam vlastnim dvoje 😆 

Este mala vsuvka: dostali sa ku mne 24. maja 2022 a na viecku je okrem inicial vyryty aj rovanky den 24. maj avsak 46 rokov skor 🥲 

 

E832EF94-3F57-42D8-9660-4DF24EE33111.jpeg

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pravdu díš. Já je před koupí naživo neměl šanci vidět, takže jsem zajíce z pytle vytahl až na stole s přichystaným střelivem :D a ty odlesky ze všech stran zkosených indexů (což je mimochodem rozdíl oproti OP41 - ty mají zkosené pouze delší strany) mě neskutečně baví. Fotky to nedokážou vystihnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate to super chlapi. Novy, stary, toolovy i blejskavy. 
 

Mimochodem, jak @exell referuje o indexech, vsimli jste si te medializace nepovedenych OP, kdy maji single index na sestce? U vetsiny znacek by to byl smejd, ale obavam se, ze u rlx pujde o cenenou raritu😅

https://youtu.be/5etAxPWGud8

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...