Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Tommy_PP napsal:

Tak to je velka parada, gratulujem!!!

Uz sme dvaja 😁 snad som ti s mojimi dopomohol k rozhodnutiu. Rad by som sa dozvedel nejaky pribeh - kde si hladal, online, osobne, doma, za hranicami? 

Timing s tvými je jen náhoda. Psal jsem to o něco výše - od 30.4.2019 jsem aktivně hledal (online + kontakty v cizině) perfektní full set (ne skládačku), ideálně po prvním majiteli, s jasným původem. A našel jsem minulý týden. Časově se to potkalo s tvým krásným kouskem. 1655 je prostě nádhera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Vjace napsal:

Timing s tvými je jen náhoda. Psal jsem to o něco výše - od 30.4.2019 jsem aktivně hledal (online + kontakty v cizině) perfektní full set (ne skládačku), ideálně po prvním majiteli, s jasným původem. A našel jsem minulý týden. Časově se to potkalo s tvým krásným kouskem. 1655 je prostě nádhera.

Super, tak uzivaj! Mas este nieco na plane z vintage Rolex do buducna?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tommy_PP napsal:

Super, tak uzivaj! Mas este nieco na plane z vintage Rolex do buducna?

 

Vše co jsem chtěl, jsem si za posledních 5 let sehnal (díky Bohu hlavně před pár lety, teď to stojí blázinec). Až na vintage Daytony. Ale jsem postiženej, že potřebuji vždy jen super full set s jasným původem. Takže se možná už nikdy nedočkám 🙂

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, pesnoaar napsal:

Rok spolu, každý den na ruce, -0,8s / den a ani v nejmenším se mi neokoukaly. Jsem spokojený OWG. b7e34f857fc4dcd2203aa83fb6888bf2.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Paráda. Jsou to super univerzály, tak se ti ani nedivím. Znám to podle sebe, taky jsem teď OWG a spokojenost🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...