Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Já mobil nosím taky v obalu, ale hlavně proto, že ten mobil tahám všude. To znamená, že dostává extrémní záhul. Hodinky bych ve folii nesnel. Mobil je pro mě věc co měním jednou za dva roky. Kdybych ten obal neměl, možná měním jednou za rok? Za měsíc? Kdo ví? Dneska ty kryty od "pitaka" vypadaji fakt dobře a nemyslím si, že by to mobilu nějak škodilo. Každopádně ať si nosí kdo chce v čem chce ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 22 minutami, shewcza napsal:

Já mobil nosím taky v obalu, ale hlavně proto, že ten mobil tahám všude. To znamená, že dostává extrémní záhul. Hodinky bych ve folii nesnel. Mobil je pro mě věc co měním jednou za dva roky. Kdybych ten obal neměl, možná měním jednou za rok? Za měsíc? Kdo ví? Dneska ty kryty od "pitaka" vypadaji fakt dobře a nemyslím si, že by to mobilu nějak škodilo. Každopádně ať si nosí kdo chce v čem chce ne?

určitě, i kdyby si návlek na ruku udělal z igelitky z alberta, je to jeho vec 😉

chápu, ze někdo v terénu by ten mobil omlatil za tyden k nepouziti,  já sem kavarensko/kancelářská ovce co mění mobil každý rok, ten občas něco schyta, stejně jako hodinky, dálkový ovladač, auto, proste cokoliv a to k tomu používání věci proste patří….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Já mobil nosím taky v obalu, ale hlavně proto, že ten mobil tahám všude. To znamená, že dostává extrémní záhul. Hodinky bych ve folii nesnel. Mobil je pro mě věc co měním jednou za dva roky. Kdybych ten obal neměl, možná měním jednou za rok? Za měsíc? Kdo ví? Dneska ty kryty od "pitaka" vypadaji fakt dobře a nemyslím si, že by to mobilu nějak škodilo. Každopádně ať si nosí kdo chce v čem chce ne?

Pokaždé, když mi mobil spadne na zem nebo jinam dekuju bohu, že jsem byl tak prosíravý, že mám obal a ochranné sklo.
Přes mou vrozenou nešikovnost jsem ještě nikdy nerozbil mobil ani display.

Vit_LT_B19_220906_01_____.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xcmaniax 👍 já už si tu přijdu málem nepatřičně, jako že to nosím a ještě bez šprcek. Chtěl jsem kolegovi napsat, jestli radši souloží se šprckou nebo bez, podle hodinek to totiž vypadá na výjimku potvrzující pravidlo, ale mi je to vlastně jedno…🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...