Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, exell napsal:

Já to chápu. Co víc potřebuješ :). Možná si jednou koupím ještě bico DJ a Pepsiny, ale potřebuju je? Asi ne. Ale bez all round 36 bych to nedal.

Kupoval jsem je v rozpacích a bez vyzkoušení, prakticky jen dle fotek a YT, tak jsem nevěděl jestli si sedneme s těmi 36 mm, ale vnitřní pocit mi říkal, že to bude fajn. Před nimi jsem měl DJ 41 (social version) a ty mi nesedly, šly po 3 měsících z domu.

No a po skoro půl roce každodenního používání mě baví možná více než ND, které jsem měl pár let zpět. Jsou pro mě velmi vyvážené - prostě jim nic nechybí. Měl jsem v plánu je prodat, jakmile dorazí další kousek, ale raději si asi vezmu úvěr nebo prodám auto od manželky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, moco said:

 Měl jsem v plánu je prodat, jakmile dorazí další kousek, ale raději si asi vezmu úvěr nebo prodám auto od manželky 🙂

Rozumné. Doba přeje dlužníkům a zeleným řešením, manželka bude mít alespoň nižší uhlíkovou stopu :)

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, warann napsal:

Neboj to nehrozi. Jediny RLX ke kterym jsem se zatim vratil. 

To už jsem slyšel z vícero stran od lidí, že litují prodeje Exp 1 a nebo že po nich zase touží, když je prodali.

Zvláštní, přitom takové "malé mrdky" a kolik radosti, když je máš a kolik starostí, když je prodáš 🙂  

IMG_5285.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

To už jsem slyšel z vícero stran od lidí, že litují prodeje Exp 1 a nebo že po nich zase touží, když je prodali.

Zvláštní, přitom takové "malé mrdky" a kolik radosti, když je máš a kolik starostí, když je prodáš 🙂  

 

Zas tolik starosti to nebylo, jen jsem za ne dal skoro 2x tolik co minule 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky mám radost. A i když to patří do jiného vlákna, tak Onyxu patří velkej dík jak za servis, tak vše okolo, včetně velmi milýho přijetí a fajn pokecu.

Jinak jsem teď ve fázi, že bych si nechal jen ty Expy a zbytek poslal do světa. Každopádně jsem rád, že je znova mám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, warann napsal:

Díky mám radost. A i když to patří do jiného vlákna, tak Onyxu patří velkej dík jak za servis, tak vše okolo, včetně velmi milýho přijetí a fajn pokecu.

Jinak jsem teď ve fázi, že bych si nechal jen ty Expy a zbytek poslal do světa. Každopádně jsem rád, že je znova mám. 

Sice nikdy dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, ale zmáčet se můžeš pokaždé úplně stejně ;).

Krásnej kousek jsi pořídil 👍.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...