Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, matejcaha napsal:

Musim pochvalit Carollinum. Super osobni pristup, relativne kratka cekacka a super pokec o tom kudy postupovat dal v me sbirce. Jeste jsem dostal rlx destnik protoze trochu sprchlo, kdyz jsem prebiral dalsi kousek do sbirky! 🥳 🎉 🍻

Gratuluji. Měj jsem možnost je zkusit a už to cosi váží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, matejcaha napsal:

Musim pochvalit Carollinum. Super osobni pristup, relativne kratka cekacka a super pokec o tom kudy postupovat dal v me sbirce. Jeste jsem dostal rlx destnik protoze trochu sprchlo, kdyz jsem prebiral dalsi kousek do sbirky! 🥳 🎉 🍻

 

152806580_2022-09-2109_02_01.thumb.jpg.e4bc845c35993f4f955a138ac6341668.jpg1886144163_2022-09-2109_02_06.thumb.jpg.e6168219f6dae2ed307600786c3157a6.jpg

toto je ohromna bomba, seknu ti,  gratulujem! Aj ja som o nich uvazoval (takisto ako o RG Daytona ci DayDate ) , bohuzial mi k tonu kože nejde ruzovy full gold.  Pokial je to na oysterflexe, tonova disproporcia je uz pre mna dostatocne potlacena, takze asi tym smerom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tedwine napsal:

toto je ohromna bomba, seknu ti,  gratulujem! Aj ja som o nich uvazoval (takisto ako o RG Daytona ci DayDate ) , bohuzial mi k tonu kože nejde ruzovy full gold.  Pokial je to na oysterflexe, tonova disproporcia je uz pre mna dostatocne potlacena, takze asi tym smerom..

Rolex ma ruzove zlato uplne jinej odstin nez vsichni ostatni. Mne ten jejich odstin naopak vyhovuje. Je trochu docervena a s tema jejich "cokoladama" (at uz CHND nebo cifry u DD, Dayton, Sky Dweller) to je super combo. Kdyz to hodis na cernej/sedej kaucuk, tak mas podobny feeling jako zlaty yachty (akorat to je 100x lepsi).

Mne zase vubec nejde zluty zlato a pritom tam je par kombinaci u Dayton a DD, ktery jsou fakt peckovy. Zkus jeslti ti nesedne vic ta zluta. Clovek musi zkouset na vlastni kuzi. Pokazde mam nejake predstavy z internetu a pak je vsecko jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, matt81 napsal:

Konečne po nejakom tom týždni opäť na ruke…za mna sú proste Hulky srdcovky 😍 A teraz zase môže ísť pre istotu kávovar do servisu 🙃

3E69A1EB-0732-4BE4-9FFA-0136CDA25696.jpeg

jo jo zelena je zelena 🙂 

IMG_6881.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...