Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, M3maniac napsal:

Ty si byl pingl? 🤣 to jsi mě překvapil, já kdysi taky 🤣

No jasný, ale to byl Špindl ještě Špindlem, takže tak plus mínus dvacet let zpátky :punk: To byla sranda, jsem přijel někde ze světa, nebylo do čeho píchnout, na Lence zrovna otevírali novou restauraci a hledali komplet personál.  Proběhlo výběrové řízení a já tam řekl na všechny otázky yes, no a oni mě vzali 😅 Můj šéf mě sledoval při slavnostním otevření sotva půl hodiny, vzal si mě do kanclu a povídal, že ty jsi v životě nic podobného nedělal?... už nemělo cenu krmit, tak jsem šel s pravdou ven. Celej se orosil, ale vzal to sportovně, asi jako nějakou výzvu 🙂 Padli jsme si do oka, zaškolil mě, hodně pomohl a já tam zůstal celé dva roky. Hafo lyžování, chození po horách, pařby, no upřímně to byli krásné dva roky, dodnes na to velmi rád vzpomínám.  A kdepak tebe odchytli? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super😉👍, mě neodchytli, màm na to školu🤣 Ale už víc jak 25 let to nedělám. Já chtěl od kluka dělat s autama , miloval jsem vůni benzínu a vše co mělo volant. Na automechanika mě nevzali, tlačenku jsem neměl a k autům jsem se dostal z druhé strany za pár let😉

Upraveno uživatelem M3maniac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...