Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Tak jsem poridil moje prvni Rolexy. Ref. 114300. Puvodne jsem chtel moonwatche, ale jelikoz planuju s hodinkama jezdit na motorce ( dvouval a jednoval ), tak jsem nakonec po dlouhem premysleni koupil tohle. Za me super a delaji opravdu velkou radost. 

AEFE924E-F7C8-4D4E-8441-BECC670E78C3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 37 minutami, alesbartl00 napsal:

Tak jsem poridil moje prvni Rolexy. Ref. 114300. Puvodne jsem chtel moonwatche, ale jelikoz planuju s hodinkama jezdit na motorce ( dvouval a jednoval ), tak jsem nakonec po dlouhem premysleni koupil tohle. Za me super a delaji opravdu velkou radost.

Velká gratulace, jsou fajnový 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40 minutes ago, alesbartl00 said:

Tak jsem poridil moje prvni Rolexy. Ref. 114300. Puvodne jsem chtel moonwatche, ale jelikoz planuju s hodinkama jezdit na motorce ( dvouval a jednoval ), tak jsem nakonec po dlouhem premysleni koupil tohle. Za me super a delaji opravdu velkou radost. 

 

Gratuluji kolego! :) Tyhle 39 jsou kvůli single baton indexům snem všech minimalistů. U současné generace mají šanci jen u 34mm modelu. Ať Ti dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2022 v 10:20, alesbartl00 napsal:

Tak jsem poridil moje prvni Rolexy. Ref. 114300. Puvodne jsem chtel moonwatche, ale jelikoz planuju s hodinkama jezdit na motorce ( dvouval a jednoval ), tak jsem nakonec po dlouhem premysleni koupil tohle. Za me super a delaji opravdu velkou radost. 

 

S moonama nemuzes jezdit na motorce..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kdojinej napsal:

S moonama nemuzes jezdit na motorce..?

Nekolik lidi mi reklo, ze jsou nachylne na otresy. Kdyz jedu zada a pustim plyn a dopadne mi predni kolo na zem, tak ta rana tam do rukou je. Nevim co je na tom pravdy, ale radsi jsem koupil Rolexy, ktere mi delaji opravdu radost a pusobi na me neznicitelnym dojmem. 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, alesbartl00 napsal:

Nekolik lidi mi reklo, ze jsou nachylne na otresy. Kdyz jedu zada a pustim plyn a dopadne mi predni kolo na zem, tak ta rana tam do rukou je. Nevim co je na tom pravdy, ale radsi jsem koupil Rolexy, ktere mi delaji opravdu radost a pusobi na me neznicitelnym dojmem. 🤷‍♂️

Každé mechanické hodinky jsou více, či méně, náchylné na otřesy. Moony na tom nejsou o nic hůře, než Rolexky, ale chybu jsi s Roládama neudělal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dlubix napsal:

Každé mechanické hodinky jsou více, či méně, náchylné na otřesy. Moony na tom nejsou o nic hůře, než Rolexky, ale chybu jsi s Roládama neudělal. 

Pokud můžeme věřit NASA testování, tak by na tom moony dokonce mohly být i o trochu lépe:)) ale je fakt ze rolexky působí fortelněji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, alesbartl00 napsal:

Nekolik lidi mi reklo, ze jsou nachylne na otresy. Kdyz jedu zada a pustim plyn a dopadne mi predni kolo na zem, tak ta rana tam do rukou je. Nevim co je na tom pravdy, ale radsi jsem koupil Rolexy, ktere mi delaji opravdu radost a pusobi na me neznicitelnym dojmem. 🤷‍♂️

Tohle moony zvladnou jako nic. Kdyz startuje Saturn V, tak to vibruje vic a taky to daji. Abych si jen nedelal legraci - kdysi jsem psal do Omegy se stejnym problemem - moony, motorka, psali, ze vsecko v cajku, ze ty hodinky jsou primo na to staveny, sport, moto, atd. No a ty tvoje rolady to snad taky zvládnou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, kdojinej napsal:

Tohle moony zvladnou jako nic. Kdyz startuje Saturn V, tak to vibruje vic a taky to daji. Abych si jen nedelal legraci - kdysi jsem psal do Omegy se stejnym problemem - moony, motorka, psali, ze vsecko v cajku, ze ty hodinky jsou primo na to staveny, sport, moto, atd. No a ty tvoje rolady to snad taky zvládnou:)

Moony mají všechny vodotěsnost 50m?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...