Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díkas Zase něco většího chystáme už na začátek příštího roku, tak snad, ale držím to pod pokličkou abych to nezakřikl....doba je nejistá

Tak držím palce, aby to klaplo

Mám z nich vážne radosť, tak sa vopred ospravedlňujem, že Vás tu nimi budem chvílku otravovať


Odoslané z môjho iPhone cez TapatalkIMG_1488.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, monika1910 napsal:


Tak držím palce, aby to klaplo emoji6.png

Mám z nich vážne radosť, tak sa vopred ospravedlňujem, že Vás tu nimi budem chvílku otravovať emoji3526.png


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Dík, máš to fajnový a jsem také v očekávání, ale zde je na místě otřepaná fráze.....z Rolexu stále nikdo nevolá 😁 Aspoň že to čekání není z dvojkami až tak náročné 😎

DSC04043.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/8/2023 at 12:59 PM, monika1910 said:

Súhlasím s Tebou 🙂 Pre väčšinu žien asi úplne ideálna veľkosť i keď sa musím priznať, že sama som bola prekvapená, nakoľko pôsobia a určite aj reálne sú menšie ako DJ 36.

Velka gratulacia 🥂.

Mne sa tiez zdali OP vacsie, ale potom som ich porovnal "side by side" a priemer je u oboch na chlp presne 36. Nozky mozu byt na niektorych rocnikoch mohutnejsie, a tiez vrubkovana luneta posobi na pohlad vacsie ako hladka.

Ja dnes takto, aby ste ma nevysmiali s mojimi damskymi 🤣. Tieto modrozelene najkrajsie ukazu na slnku, takze dnes to bolo fajn 😎

1462288547_20230209_1328352.thumb.jpg.604af286c21dedbb2eee60dec6528263.jpg

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...