Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 hodinami, rado74 napsal:

Na parádu, na Daytony som sa ani nepýtal mal som objednané aj Datejusty, ale po roku som objednávku zrušil , na referenciu ktorú som chcel sa čaká 1,5 - 2 roky. Yachty ma potešili presne na chlp rok od objednávky

No je to jak u blbých na dvorku, já u jednoho dealera čekám od roku 2016 a když jsem to u nich vzdal, tak jsem se šel přihlásit jinde a od jinud mi před 14 dny volali, jestli mám pořád zájem a já že určitě ano. Tak jsem zvědavý, nechci to zakřiknout a radost bude o to větší, že se mi nová reference líbí ještě o kus víc.😉 Dnes jsem upravil tah, bylo mi to volný 😉. Teď sedí perfektně.

D64B7FD4-8ADB-4402-9BB6-905D4C70490A.jpeg

B9608B47-F540-4F7A-AF0D-8689ABEEE018.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, M3maniac said:

No je to jak u blbých na dvorku, já u jednoho dealera čekám od roku 2016 a když jsem to u nich vzdal, tak jsem se šel přihlásit jinde a od jinud mi před 14 dny volali, jestli mám pořád zájem a já že určitě ano. Tak jsem zvědavý, nechci to zakřiknout a radost bude o to větší, že se mi nová reference líbí ještě o kus víc.😉 Dnes jsem upravil tah, bylo mi to volný 😉. Teď sedí perfektně.

D64B7FD4-8ADB-4402-9BB6-905D4C70490A.jpeg

B9608B47-F540-4F7A-AF0D-8689ABEEE018.jpeg

Tak drzim palce! Ja som sa zapisal na modre DJ41, vraveli ze cca pol roka by to mohlo  byt.

Inak cez Velku noc mali v Prahe na predajni 2ks suby rolesor (bluesy a cierne) k okamzitemu odberu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bluman napsal:

Tak drzim palce! Ja som sa zapisal na modre DJ41, vraveli ze cca pol roka by to mohlo  byt.

Inak cez Velku noc mali v Prahe na predajni 2ks suby rolesor (bluesy a cierne) k okamzitemu odberu. 

Díky, no jak je vidět se situace lehce mění k lepšímu😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...