Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Pivas napsal:

tak to teda čumím a moc ti to přeju ! To jsi se dostal konečně na ten konec ? :D Mám teď po tobě Superoceany, ani jsem ti to nestihl říct :D Tak snad jednou pak tyhle ! D Veliká gratulace, užívej !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, African napsal:

Pecka👌..vzal si je sebou aby doma nesmutnili? Když tak hoď nějaké fotečky z akce, u kompu jim to sekne moc, ale v kopcích mnohem více 😎

Když sem se připravoval na cestu, tak sem měl v zásadě ve všem jasno, co vzít za výbavu sebou, ale otázka co na ruku, o tom sem špekuloval opravdu dlouho, doslova do posledního dne. Na jednu stranu sem je chtěl sebou, touhy chronomagora byly zřejmé, určitě by si přivezly nějaký zářez s příběhem (nejspíš z noční návštěvy záchodu :-), prostě srdcovka a na druhou stranu máme dnes k dispozici zařízení, který ti vyhodnotí kvalitu spánku, hlídají tepovku a saturaci kyslíku v krvi (velmi důležitý údaj) a samozřejmě logují trasu ... dvoje hodinky bych tam nebral, nejsem ten typ a tak zvítězily Garminy Fenix 6 Pro. Víš sám, jaké to tam je, já byl za údaje co mi průběžně poskytovaly fakt rád (lidi kolem mě odpadávali, 100% treku jsme dali 3 z 15) a přístup bych neměnil.

Mimochodem z mého pohledu nejsou tyhle malý expy tak tool jako tvé dvojky, kterým kopce sedí víc.

Nicméně sem tam je vyvětrám i na kopečky v rámci jednodenních výletů v ČR.

 

 

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasná věc, důležité co ti vyhovuje nejlépe 👍 Každopádně jedničky jsou stejně tak super cool v kopcích, možná i trochu víc než dvojky řekl bych  😎 Já to mám po nějakým tom experimentování už nejradši tak, že Suunta s funkcemi věším na batoh, Expy na ruce a pokud je třeba, přístroj na měření kyslíku samostatný.... hoře zdar :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...