Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

před 41 minutami, vonmisses napsal:

Na mně po pravdě taky, nosím je zcela výjimečně. DJ by mi asi taky seděly na mých 18cm víc.

Tiez mam 18 a z toho co mam alebo som mohol dlhsie ponosit sedia DJ najlepsie… lepsie ako 39 Exp, Suby, GMT… mozno Daytony alebo 40 yachty by mohli byt rovnako pohodlne ale ani jedny som nemal moznost dlhsie nosit. Momentalne su pre mna DJ41 na jubi vrchol pohodlia a nositelnosti

před 33 minutami, tikzot napsal:

Krásné modráky 😉

přidám John Playery😉

seru z nich🙌🏻

IMG_0417.jpeg

Mal som ich na ruke, no nie s týmto dialom a sú super pohodlné. Gratulujem.

Ja s 🍺

IMG_6254.jpeg

před 4 hodinami, vonmisses napsal:

Momentálně doma už žádné😉.

před 4 hodinami, vonmisses napsal:

Momentálně doma už žádné😉.

To jsi čaroděj. Před pár hodinama se jedněma chlubíš na ruce - že je nosíš jen zřídka. V prodejním vlánkně prodáváš taky jedny, ale "vůbec nenošené" s upem taky před pár hodinama. A momentálně doma nemáš už žádné. 🤣 Já to neumím spočítat 😂👍

před 43 minutami, Pekos napsal:

To jsi čaroděj. Před pár hodinama se jedněma chlubíš na ruce - že je nosíš jen zřídka. V prodejním vlánkně prodáváš taky jedny, ale "vůbec nenošené" s upem taky před pár hodinama. A momentálně doma nemáš už žádné. 🤣 Já to neumím spočítat 😂👍

Tvl...Frajer je chtěl vidět, tak jsem si je vyfotil,  když už byly na ruce. Pak zpátky do schránky. OMG... podezírani z nepoctivych praktik si vyprošuji.  Mozná by nebylo od věci všímat si důležitějších věcí.