Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

před 43 minutami, Tommy_PP napsal:

o chvilu si zaspievam kanadsku hymnu a zlozim prisahu a budem musiet posluchat Krala

gratulujem a nech sa darí ........... 👍👍👍

Spat zo servisu: Rolex Submariner 5512 Explanation point, gilt, PCG, chapter ring, meters first.

Na ruke kusok kanadskej historie priamo od povodneho majitela, kupene v 1962 za $250. Pouzival ich pocas svojej kariery ako Search & Rescue clen potapacskeho timu. Dostal som k nim aj vlastnorucne napisany list a kopiu potapacskeho certifikatu z 1962 🙂

IMG_3480.jpeg

IMG_3479.jpeg

On 10/18/2023 at 6:25 PM, Tommy_PP said:

Dnes je velky den, o chvilu si zaspievam kanadsku hymnu a zlozim prisahu a budem musiet posluchat Krala 😎🇨🇦

nj, ty uz si za vodou 😄 

Gratulujem 👍

Edited by bluman

Afri, děkuju😉já mám sice 39 mm, ale věřím, že ty tvé 40mm budou sedět podobně- dobře! A proto bych to přehodnotil a já bych pustil EXP II a nechal si ty klasiky😉 Já to tak udělal a jsem moc spokojenej, ty expy maj všechno co od univerzálů v klasickým designu potřebuju a je to velkej klid na ruce a pohodlí👍🏻 

před 15 hodinami, tikzot napsal:

Afri, děkuju😉já mám sice 39 mm, ale věřím, že ty tvé 40mm budou sedět podobně- dobře! A proto bych to přehodnotil a já bych pustil EXP II a nechal si ty klasiky😉 Já to tak udělal a jsem moc spokojenej, ty expy maj všechno co od univerzálů v klasickým designu potřebuju a je to velkej klid na ruce a pohodlí👍🏻 

Zajímavá myšlenka... furt je nad čím přemýšlet 😅 Dvojky na výstupu, koukám že se ručky začínají shlukovat u dvanáctky, čas na socka párečky.....jen neuklouznout, je to tady nějaké exponované a Rolexkám by pád s této výšky určitě neprospěl 😆 

DSC_5484~2.JPG

DSC_5492~2.JPG