Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

• Replies 23k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, Dokusan said:

Tak 36tky jsou doma, překvapivě rychle

Gratulacia! Ta zelena je super 👍, neviem, neviem, ci nezacinam lutovat, ze som zobral modru 😆. Jak rychlo to bolo? Mne na 41 zavolali minuly tyzden skoro presne "do roka a do dna" 😆. Teraz si este musim naplanovat cestu do Prahy..

6564f13e5fc63c8d71c3ded61794ce89.jpg

Tak po více jak deseti letech váhání a špekulování jsou konečně doma. Kolikrát za tu dobu už jsem byl takhle 🤏 blízko, abych si je měl. Trochu se to vyčkávání prodražilo. Nicméně mě těší, že se mi podařilo sehnat kousek, který je rokem na kartě shodný s narozením mého syna. Jednou to bude fajn dárek. :)

Pro prodávajícího nebylo lehké se s nimi rozloučit a já to naprosto chápu. ;) díky !

Sent from my iPhone using Tapatalk

před 9 minutami, Karussell napsal:

Viem ako to myslíš ale vôbec neľutujem, ta šedá na lunete mi tam proste nehrá, batmany alebo pepsi sú vizuálne oveľa zaujímavejšie. No a z týchto mojich mám taký OG pocit (samozrejme vramci keramiky) plus sú to super univerzály. Takto mám GMT ktoré sú možno dnes mimo spotlight ale v zasade o to zaujímavejšie…

Druha vec je že aj keby sa mi tie nové extra páčili, kto vie kedy a či vôbec by som sa k ním dostal..

u nás zatím očipuči očekáváme, vždycky mám zpožděný nástup🙂IMG_1739zv.thumb.JPG.385b68854d281d0384836e5271434ff0.JPG

Edited by p3k