Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To chápu, já jsem rád, že jsem pořídil 14060 a pro Tebe spolu s dalšími taky doporučím 114060 :-)

Hele neškatulkoval bych to.. Já na 116710 nedám dopustit, nechal jsem jen vybrousit tah, leštěný mě štval.. Co do cifru, naprosto mi vyhovuje, tedy vidím to jako věc názoru individuálně ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele neškatulkoval bych to.. Já na 116710 nedám dopustit, nechal jsem jen vybrousit tah, leštěný mě štval.. Co do cifru, naprosto mi vyhovuje, tedy vidím to jako věc názoru individuálně ;)

Já použil asi blbou formulaci: "pro Tebe spolu s dalšími". Nemyslel jsem, že to dopuručuju jemu a dalším, ale že to spolu dalšími doporučuju jemu. Čili mi šlo o reakci týkající se jen jeho (pokud mu to s datem nevyhovuje). Rozhodně jsem neměl na mysli nějaké zevšeobecňování. Rozhodně to je individulání a že je možnost výběru je super. Ostatně taky jsem to ještě před krátkou dobou viděl opačně než dnes :-)

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já použil asi blbou formulaci: "pro Tebe spolu s dalšími". Nemyslel jsem, že to dopuručuju jemu a dalším, ale že to spolu dalšími doporučuju jemu. Čili mi šlo o reakci týkající se jen jeho (pokud mu to s datem nevyhovuje). Rozhodně jsem neměl na mysli nějaké zevšeobecňování. Rozhodně to je individulání a že je možnost výběru je super. Ostatně taky jsem to ještě před krátkou dobou viděl opačně než dnes :-)

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty no date jsou ideální, cifr nic neruší a člověk je pak méně rušen. Na druhou stranu jsem rád, že jsem je vyzkoušel, ale moc se neohřejí...

 

Já použil asi blbou formulaci: "pro Tebe spolu s dalšími". Nemyslel jsem, že to dopuručuju jemu a dalším, ale že to spolu dalšími doporučuju jemu. Čili mi šlo o reakci týkající se jen jeho (pokud mu to s datem nevyhovuje). Rozhodně jsem neměl na mysli nějaké zevšeobecňování. Rozhodně to je individulání a že je možnost výběru je super. Ostatně taky jsem to ještě před krátkou dobou viděl opačně než dnes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pro tebe verzi nodate :-)

 

No..po posledních co jsem měl - vše no date...mě tam to datum nějak překáží :-( a chybí mi ta čistota cifru

No..po posledních co jsem měl - vše no date...mě tam to datum nějak překáží :-( a chybí mi ta čistota cifru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...