Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak je na tom s pohodlím spona u 16610/14270 apod.ve srovnání s SMP? Na Seamasterech mi přijde strašně super, jak se skládá do sebe, takže mě nic netlačí do ruky ani po delším době. U Rolexu jsem si všiml, že klasicky přesahuje a opírá se o články náramku. Na DS Diverech to vychází dost mimo pohyblivou část, takže po delší době na stole nic příjemného...

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

 

Jak je na tom s pohodlím spona u 16610/14270 apod.ve srovnání s SMP? Na Seamasterech mi přijde strašně super, jak se skládá do sebe, takže mě nic netlačí do ruky ani po delším době. U Rolexu jsem si všiml, že klasicky přesahuje a opírá se o články náramku. Na DS Diverech to vychází dost mimo pohyblivou část, takže po delší době na stole nic příjemného...

Tah + spona na plechových modelech 16610, 16710, 14270 atd nesrovnatelně pohodlnější než na SMP. Předpoklad samozřejmě je, že hodinky nenosíš utažený tak, že se neprokrvuje ruka :)

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nono :-) Jasne, Milgy maji byt na tahu, ale mne se libi i na kuzi s oranzovym prositim. Blba fotka, pozdeji zkusim lepsi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale jo :) 

 

Za těch pár let vidím, že prostě zkoušíš vše možné a tah moc nee :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trochu. Už jsem je vůbec nenosil, ale včera v noci jsem najednou pocítil nutkání.

No a vzhledem k faktu, že se mi dopoledne vybily Apple watch (zapoměl jsem je nabít) které už nosím takřka výhradně, přehodil jsem po dlouhé době tah za RubberB a jsou na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...