Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

mám kombajny od VW/Audi už léta (zcela subjektivně) asociované za symbol průměrnosti, nudy a nastupující fotrovské impotence

Se mi tak zdá (ale úplně nistý si nejsem), že to "modré pozadí", na kterém _tkol_ fotil hodinky nebude audi ani VW. Podle tvaru okýnka a náběhu blatníku bych to viděl na něco, co má v označení 911. Tak zrovna tady bych nudu a průměrnost nehledal. ;)

Ale v pohode:) obcas si rikam jestli ty fotky hodinek naaranzovany tak, aby bylo videt, kdo ma jaky audi, mercedes, bmw atd. jsou v pohode nebo uz moc pozersky, dneska vecer je to u me v ty druhy kategorii:)

Fakt je ze semtam to tu pripomína richkids instagram fotky :)

Dnes povinná návštěva Rolex butiku na Oxford street. No, výběr slušný až na úplně chybějící modely Subů a podobných sportovních modelů. Z GMT II měli jen zlaté Pepsiny. Milgy měly všechny včetně modrých, nostalgicky jsem vzpomínal :-)

e7f58f53e072d5fce6a9c8bc3c93f811.jpg

c9eb3a0d7001d3ed96ef996425e9a901.jpg

Volové, miláška mám v servisu a sám musím v jedné takové pučené plečce trpět - a vy byste to ještě tunili liščím ohonem  :lol2:

Dnes mi z chronodeprese pomáhal kolega Clockyclock...

post-18308-0-64989200-1475012461_thumb.jpg

A učinil jsem důležité zjištění: GMT2 odteď už jen na RC3 ještěrce - napiglovanej tah je nuda a jako magnet na škrábance nekonečná pruda...  :cool02:

Dnes povinná návštěva Rolex butiku na Oxford street. No, výběr slušný až na úplně chybějící modely Subů a podobných sportovních modelů. Z GMT II měli jen zlaté Pepsiny. Milgy měly všechny včetně modrých, nostalgicky jsem vzpomínal :-)

e7f58f53e072d5fce6a9c8bc3c93f811.jpg

c9eb3a0d7001d3ed96ef996425e9a901.jpg

Uzivaj London, zil som tam rok tak celkom dobre ho poznam :)

Volové, miláška mám v servisu a sám musím v jedné takové pučené plečce trpět - a vy byste to ještě tunili liščím ohonem :lol2:

Dnes mi z chronodeprese pomáhal kolega Clockyclock...

A učinil jsem důležité zjištění: GMT2 odteď už jen na RC3 ještěrce - napiglovanej tah je nuda a jako magnet na škrábance nekonečná pruda... :cool02:

škrábanec Ti vadí jen ten první, pak přesvědčíš sám sebe že je to vlastně "vintidž" a seš v poho