Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

tizkot: Já mám černou rád :) Ale DJ jsou modrý. Žabáky mi už dvakrát utekly a ani nevím, jestli je chci (už jsem jednou měl a prodal)..ale asi chci. No a jedny polárky by se tam taky ještě vešly. Koukám po něčem starším, který bych dal na NATO a měl je na lítačku. A pak..a ještě..a tak to známe všichni že..

to já mám rad taky černou:-) každopádně ty tam ty barvy máš, však decentně oranžovou u Milgů a zelenou u GMT a modrý sou DJ, takže vlastně to barevný je. Já žábynikdy nák nehrotil a pak se ke mě dostali za jedno dopoledne najednou, hodně impulsivní pořízení, ale toho sem jako fakt nelitoval, ten cifr je kouzelnej a to doslova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak uz napiste niekto co a kde to je, na fotke super a asi tam chcem ist, pokial to neni v nejakej zaoceanskej tramtarii.

Som si pozrel cennik a v podstate tam teraz az tak nechcem ist. Ale ako destinacia na nejake manzelske jubileum je to asi dobry kandidat :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neserte mě chlapi.. :) Mi není 16. Jsem zaprděnej fotr, pro mě je to odvaz až až. S experimentama jsem skončil. Nebo mi prodejte LV nebo Pepsi nebo bílý Expy a já vám to milerád rozzářím :)

Jedny bílý Expy z 2000 http://www.kralovstvihodin.cz/rolex-explorer-ii-cosc-chronometer-s-bilym-cifernikem-1178

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neserte mě chlapi.. :) Mi není 16. Jsem zaprděnej fotr, pro mě je to odvaz až až. S experimentama jsem skončil. Nebo mi prodejte LV nebo Pepsi nebo bílý Expy a já vám to milerád rozzářím :)

Nedej se. Super sestava :cheers: . Na Pepsiny se třesu taky, ale obávám se, že než budou, budu já už mimo, protože mi z toho čekání praskne cévka  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...