Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem mu je prodal ... nabízel mi je zpět ... nechtěl jsem ... a po roce koupil další :D :D

Já to vím :-). Tu story znám, byla výpravená, když jsem je kupoval-výměna a doplatek a zopakována, když jsem od něj kupoval zpět hodinky, za které jsem je vyměnil :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já jsem mu je prodal ... nabízel mi je zpět ... nechtěl jsem ... a po roce koupil další :D :D

A tak je to porad dokola, taky sem je pustil a stejska se me po nich. Jak sedej krasne na ruce, se neda srovnavat se subama keramikama...

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teda na ruce EXP2 úplně optimálně neseděly, i když se to dalo. S megapohodlnejma subama keramikama se to opravdu nedá srovnávat. A Jarrete, jsi cvok :)

 

Dokud máme sníh:

attachicon.gifScreen Shot 2019-02-27 .png

Vím, kdo tady není, že ? No a na ty stávají hodinky co mám, na všechny, jsem si nechal udělat gravír ... tím jsem je celkem diskvalifikoval z nějakých prodejních excesů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu OT, ale nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno. Nedávno jsem si všiml, že mi luneta u Subů okusuje rukáv košile. Děje se to taky někomu jinému?

 

Jo, tohle je u potápek častý jev, proto se nosí k bermudám či neoprenu. Ke košili je spousta vhodnějších hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...