Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Stejně je to komedie. Člověk chce dát 220k za ocelové hodinky a musí se doprošovat :D Ale taky na tom ujíždím, jako všichni.

 

Na druhou stranu poslední zkušenost u AD je, že čekačka na SD43 je osobně ústy prodejce u AD rok, a teď mi po dvou měsících volali, že je maj a jestli chci, tak musím přijet hned ten den. Další báje a pověsti o waitlistu jsou o BLNR - osobně ústy prodejce u AD třičtvrtě roku minimálně a byli tu za 2měs. Na ocelový pepsi to bude asi déle no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je barva o hodně lepší než na 16710.

 

Barva lunety je vždy červená a modra, ale záleží na osvětlení. Na slunci je barva výrazně červená a modrá,  při normálním světle odpovídá fotce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mě řečeno, že BLNR již končí a nelze ani objednat, 

Prvy Januarovy tyzden som si u AD vyzdvihoval svoje LN objednane este minuly rok v Novembri. Btw na predajni som ich mal za menej ako 3 tyzdne, akurat na ruku sa mi dostali az v Januari kvoli mojej dovolenke. Bolo mi povedane ze LN a BLNR uz nie su v produktovom katalogu 2019 podla ktoreho AD objednava tovar. To udajne znamena ze ich u Rolexu od Januara 2019 nedokazu objednat ale vraj to nemusi znamenat ze uz vobec ziadne nedostanu. Povedali mi ze im nikto oficialne nepotvrdil ze tieto dva modely koncia ale vraj je to celkom slusna indikacia ze ano. Moja objednavka bola BLNR a pani s ktoru mam dobre vztahy mi volala ze by som si mal zobrat LN lebo mozu byt jedny z poslednych. No ved za par dni sa dozvieme? ;)

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prakticky na vlas to same (vcetne casu dodani) jenom to bylo minuly tyden. Prej dost mozna posledni LN, ktery prodali (samozrejme do pripadneho upgradu nebo znovurozbehnuti objednavek...jestli teda nekecali uplne :) )

 

edit - na druhou stranu z Drazdan mi psali nekdy tyden nebo dva zpatky, ze prave obdrzeli info od Rolexu ohledne dostupnosti BLNR, ze to vidi tak na ctyri roky a ze neni problem se u nich zapsat...

Upraveno uživatelem Tichus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...