Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vrátil jsem se ze Ženevy, byl jsem i v Lucernu... Všechny Rolex butiky i Bucherer jsou prázdné, tam to skupujou aziati ve velkém a dostupnost sportovních modelu je na několik let po napsání na čekačku. Dokonce i černý Suby... O Daytonach nebo Pepsinách ani nemluvě... Chtěl jsem Justdate v 36 s modrým cifrem na jubilee a ani ty nebyly. Jen tak mimochodem, ve Švýcarsku vás nezapíšou na čekačku pokud nejste místní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, protoze maj rok prasete tzn hojnost a skupujou vsecko normalne a ted jeste nasobne a chudak obyc clovek si nemuze ani poridit svy vysneny hodinky za statisice... sr.t na ne fakt zejo....

jinak uprednostnit lokalni klienty pred cizincema je v poradku, jde o to do jaky miry se to realne deje.... rekl bych nekde na 50%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ve Švýcarsku vás nezapíšou na čekačku pokud nejste místní...

Ak nie si miestny tak ti max predaju to co je vo vyklade a inak ta slusne poslu k AD u teba doma. Ked mas stastie a kupis nejaky nedostatkovy model tak si spravia kopiu tvojho pasu, daju ta do system a ten kalendarny rok ti uz ten isty Rolex model v CH nepredaju. A na to ze dostanes hodinky vo foliach mozes uplne zabudnut? Proste komedia jak prasa :) Btw v CH je DPH len 7,7% a Rolex je radovo o 9-10% lacnejsi ako inde v EU. LN GMT maju EU cenu 7700 EUR a v CH su za 8000 CHF co je asi  o 700 EUR menej. Zeneva a Luzern su zle miesta na nakup hodiniek... privela turistov. V mensich mestach je vacsia sanca ze natrafis na nieco zaujimave ale podla mojich skusenosti nemaju AD v CH o nic viac tovaru ako inde v Europe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já měl na začátku ledna 2019 Suby Date do druhého dne od objednání, ale uznávám, že to byla náhoda a na féra mi řekli, že čech jde na čekačce v Praze před 10 rusáků. Prostě ádéčka asi držej přednost místním všeobecně, což se zase příčí teorii o nákupu "rohlíků" asiaty v CH. Ale evidentně všude jinak a záleží na mnoha okolnostech a i na ksichtě kupce a ksichtě prodejce.

Vím, že AD v Praze po telefonu neměl nic a když jsem tam seděl asi 30min, s tím, že zmíněné suby date vezmu, tak vlastně po "bližším prozkoumání" skříně měli k vyzkoušení BLRO, BLNR a SDDS modrý i černý, ale prý jsou pro někoho, ale zkusit je můžu :D

No prostě tajemná komedie. Nejhorší pro mě je, když si zadám na youtube japan rolex shopping a tam natáčí kamerou turista výklad, ve kterym je vedle sebe deset BLNR a deset BLRO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak nie si miestny tak ti max predaju to co je vo vyklade a inak ta slusne poslu k AD u teba doma. Ked mas stastie a kupis nejaky nedostatkovy model tak si spravia kopiu tvojho pasu, daju ta do system a ten kalendarny rok ti uz ten isty Rolex model v CH nepredaju. A na to ze dostanes hodinky vo foliach mozes uplne zabudnut? Proste komedia jak prasa :) Btw v CH je DPH len 7,7% a Rolex je radovo o 9-10% lacnejsi ako inde v EU. LN GMT maju EU cenu 7700 EUR a v CH su za 8000 CHF co je asi  o 700 EUR menej. Zeneva a Luzern su zle miesta na nakup hodiniek... privela turistov. V mensich mestach je vacsia sanca ze natrafis na nieco zaujimave ale podla mojich skusenosti nemaju AD v CH o nic viac tovaru ako inde v Europe...

Hodinky jsem koupil s folii naprosto bez problémů !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátil jsem se ze Ženevy, byl jsem i v Lucernu... Všechny Rolex butiky i Bucherer jsou prázdné, tam to skupujou aziati ve velkém a dostupnost sportovních modelu je na několik let po napsání na čekačku. Dokonce i černý Suby... O Daytonach nebo Pepsinách ani nemluvě... Chtěl jsem Justdate v 36 s modrým cifrem na jubilee a ani ty nebyly. Jen tak mimochodem, ve Švýcarsku vás nezapíšou na čekačku pokud nejste místní...

Záleží či si ich zákazník. Ja som prišiel pred vianocami teraz a povedal som im že hľadám pre seba darček na vianoce a videla ze mám tudor bucherer edíciu tak po chvíľke skúsania dayjust a kecania čo robím a odkiaľ som išla do trezoru a doniesla mi subi no dáte a dohodli sme sa. Oni sa v tom lucerne u bucherera denne stretávajú s tym dobrý deň chcem subi alebo byť. A hneď ta schladia že nie sú ale asi to záleží ako im sadneš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...