Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Ávo a Tomáši, díky za ty fotky (zcela vážně) ... když vidím ty fotky "na živo", tak jsem z BLRO rychle vychladnul. Hodně mě lákal jubi+ty barvy, ale na vašich fotkách se zdají oproti fotkám z časopisu dost bledé :( ... popravdě moc nechápu ty hysterie a čekačky u AD. Klasické Batmany mi přijdou zajímavější, Existenceho vyladěnky úplně super. Tady se dostavuje stejné zklamání (pro mě), jako u modrých, keramických PO.

Myslím, až je uvidíš naživo venku, nebo na slunci, je to uplně jiná červená a modrá. A právě barva  lunety mě dost  bere, více než tah se super mikroregulací.

Jinak mam z BLRO stejne smisene pocity... jen se utesuji ze ty fotky jsou pod umelym svetlem nebo s nedostatkem svetla... Na prirozenem svetle busou skvely si myslim... :)

Když vidím barvy BLNR a BLRO pod stejným osvětlením, také nic moc.

post-14379-0-09770500-1552850916_thumb.jpg

A jak si spokojenej co? ;)

Na tahu se mi libi o kousek vic,ale i guma vypada fajn..

mel jsem z nich strach - preci jen platina je platina. ale na ruce sedi super a ty dve tupky na lunete, co jsem uz zvladl, mi vubec nevadi.

na tahu jsou super, ale ja radsi kaucuk? a ta rolex guma je udela lehcima a ty 'packy' na vnitrni strane jsou super, diky nim ty hodinky 'nejezdi' po ruce.