Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Přesně tak. Rozhodně teda nejsou velký, ale malý taky ne, takže akorát. :)

to len aby som uviedol na pravu mieru, nemalo to vyzniet ze by ma niekto presviedcal ze su velke mne :) skor tak vseobecne. rozhodne chapem, ze vacsina clenov s nimi ma problem, ked vidim ako im sedia 36mm datejusty.. ak pominieme kvadraticke puzdra, tak toto je najvacsich 42mm v branzi.. 

Tak to jo (stejně jako jsou suby největší 40mm v branži). Já je ale na svojí kulatý ruce zaboha nedokázal naštelovat tak, aby mi byly pohodlný (navolno - těžký pouzdro moc cestuje, natěsno - tlačí, no Seika to holt nejsou).

Ruce máme IIRC docela podobný, půjde tedy o taje molekulární wristologie.

Mně (a pokud správně chápu instanta tak jemu taky) nešlo o vizuální sedí/nesedí - tam to u endomorfů (sorry pokud se za ně nepovažujete) nebývá problém. Ale komfort, to byla u 42 mrcha.

P.S.: přísahám, že příští příspěvěk už nebude OT, frknu sem banální fotku banálních subů.

Když už se řeší, co je největší v branži, tak mám za to, že právě Expy II polárky jsou u ?R? nej ohledně lumi. Jejich maxi dial a oversize ručky poskytují skutečně nadstandardní plochu.

Zajímavé je, že černá varianta má oproti polárkam méně prostoru pro lumi, a to na ručkách.

post-16587-0-62868900-1568816548_thumb.jpeg