Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano su to Chnr ... Nie su bohuzial moje ale znameho, do zajtra sme si vymenili rolady za moje blnr ... Ano je to oyster z mojich blnr ktory sme s kamosom skusali na jeho chnr ... Takisto sa skusal aj jubilee na chnr ale to k sebe nejak dizajnovo nepasovalo :D silne zvazujem vymenu mojich blnr za tieto chnr no musim si to premyslet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome nene, jsou to prave stary 116710 se super jubi tahem 63600. To je prave super, ze vyuziti toho tahu je sirsi nez toho z 126710 a taky maj ten crownclasp, coz je proste zradlo;-) 

ps: vzal sem ho nakonec taky misto toho 62510H;-) se tesim jak swina;-)

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak nazivo tie chnr pecka aj s bico oysterom :) FG chnr som nazivo este nevidel ale musia byt famozne ... Nuz a ted nastava dilema ... Vymenit blnr za chnr, nechat blnr posetrit a dokupit chnr, alebo pripadne predat auto, batmany, pozicat manzelku na par noci za poplatok a kupit FG chnr :D :D

Pici mi ta kupa seiko samurai natrhla rozpocet :/ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši asi jsem slepej kokot, ale to co je na fotce jsou 126710 (viz první foto). 116710 na SuperJubilee vypadají jinak, mají daleko širší endlink (viz druhé foto). To je i ten důvod proč nejde dát oyster z 116710 na 126710 a naopak, jiná pozice stěžejek, u 126710 daleko blíž u pouzdra...

post-36813-0-53902900-1573328319_thumb.jpeg

post-36813-0-85772900-1573328331_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši asi jsem slepej kokot, ale to co je na fotce jsou 126710

Ano na mojej foto na stole su kamosove 126710, porovnaval som original jubilee s dokupovanym na mojich 116710. Takze vidis dobre :)

Prave to je dovod preco ma znamy lame na vymenu za chnr, pretoze chce 116710 s oysterom do komba k 126710 na jubi ..

 

Preto som aj pisal ze ja mam 116710 s dokupenym jubi ... Nie ze na foto su 116710 ... Ak som ta zmiatol tak sa ospravedlnujem :)

Upraveno uživatelem Octavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...