Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratulace :)

 

Díky

 

GS v avataru, Rolex na ruce. Můj člověk :)

 

No, třetí GS jsem vyhodnotil, že už by bylo moc. Tak jsem si řekl, že je třeba zjistit na vlastní kůži, proč je kolem těch rolád takovej humbuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu jsi dospěl/dospíváš? (Ptám se z perspektivy chronoobčana, který si první R koupil po asi paterech GS.)

 

První dojmy určitě dobrý. Kvalita zpracování, pohodlnost. Jen teda trochu vrže tah (první pohyblivé články u pouzdra), což mi přijde za tu cenu krapet trapný. Kápnul jsem tam trochu olejíčku od holicího strojku a už dobrý. No a určitě bych přidal vnitřní AR. Ale myslim, že mě budou bavit.

Ale moje SBGH267 v podobné cenovce jsou o level výš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak to je...Rolex jsou jednoduše víc cool - každej to zná...ale zase zpracování nic moc, takže každej Rolexák má doma alespoň jedny GS, nad kterýma se doma potají kochá...ale ven s nima nechodí :-D.

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

První dojmy určitě dobrý. Kvalita zpracování, pohodlnost. Jen teda trochu vrže tah (první pohyblivé články u pouzdra), což mi přijde za tu cenu krapet trapný. Kápnul jsem tam trochu olejíčku od holicího strojku a už dobrý. No a určitě bych přidal vnitřní AR. Ale myslim, že mě budou bavit.

Ale moje SBGH267 v podobné cenovce jsou o level výš :)

Vsechny nove Rolex tahy vrzou, jeste poustej cerny svinstvo :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak to je...Rolex jsou jednoduše víc cool - každej to zná...ale zase zpracování nic moc, takže každej Rolexák má doma alespoň jedny GS, nad kterýma se doma potají kochá...ale ven s nima nechodí :-D.

 

:D Aha, to jsem netušil

 

Super je, že už něco do krámů chodi !

 

No, řikala paní v Carollinu, že expy měly přijít patery a dostaly jen dvoje. Na prodejně byly ocelový R volný jenom OP red grape. Příští rok mám kulatiny, tak jsem přemýšlel, že bych si daroval suby. Rovnou jsem je objednal, za ten rok a čtvrt by mohly akorát dorazit.

 

Vsechny nove Rolex tahy vrzou, jeste poustej cerny svinstvo :)

 

Tak černý svinstvo zatím nepouští. Ale je fakt, že je mám krátce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...